U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Lokomotief MSE 41018678520
2Jump MSE 1914653434
3Den Haag Seagulls MSE 1912588538
4BV Oegstgeest MSE 2912535453
5Punch MSE 5810472418
6Zoebas MSE 21010579585
7Forwodians MSE 1108533566
8BS Leiden MSE 4108664632
9HBV The Jumpers MSE 396395510
10Solar systemen-Grasshoppers MSE 3 *96446478
11LUSV Basketbal MSE 3106450607
12BV Alphia MSE 2114425677

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF