U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Lokomotief MSE 4203613491009
2Jump MSE 120341425974
3Zoebas MSE 2202410601051
4BV Oegstgeest MSE 220241165970
5Den Haag Seagulls MSE 1202413311116
6Punch MSE 5192211481008
7BS Leiden MSE 4201811861152
8LUSV Basketbal MSE 320149761203
9BV Alphia MSE 22088011330
10Forwodians MSE 120810611284
11HBV The Jumpers MSE 31968491254

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF