U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Lokomotief MSE 416281107829
2Jump MSE 115261121743
3BV Oegstgeest MSE 21520896715
4Den Haag Seagulls MSE 11518957863
5Zoebas MSE 21314723761
6BS Leiden MSE 41414927853
7Punch MSE 51110662609
8LUSV Basketbal MSE 3148651880
9BV Alphia MSE 2146541934
10Forwodians MSE 1146766888
11HBV The Jumpers MSE 3134583859

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF