U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Jump MSE 1510400191
2BV Oegstgeest MSE 258293235
3Forwodians MSE 135169164
4Punch MSE 545241218
5Lokomotief MSE 434180148
6Zoebas MSE 244200232
7BS Leiden MSE 454353321
8Den Haag Seagulls MSE 122110147
9BV Alphia MSE 242190244
10Solar systemen-Grasshoppers MSE 330181205
11HBV The Jumpers MSE 330116211
12LUSV Basketbal MSE 330102219

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF