U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1EBV Baros MSE 21118819602
2BV Oegstgeest MSE 11216739678
3Lokomotief MSE 31316873828
4Archipel MSE 11214663678
5BV Juventus MSE 11314814789
6BV Alphia MSE 11212553680
7LUSV Basketbal MSE 21310770745
8Bouncers Basketball MSE 2128646703
9HBV The Jumpers MSE 2138717809
10Punch MSE 4138692774

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF