U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1EBV Baros MSE 218321376991
2Lokomotief MSE 3182612071115
3BV Oegstgeest MSE 118241061981
4Archipel MSE 1181810231054
5BV Juventus MSE 1181811341100
6BV Alphia MSE 11816828994
7LUSV Basketbal MSE 2181410331025
8Bouncers Basketball MSE 218129711060
9Punch MSE 418129681104
10HBV The Jumpers MSE 21889581135

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF