U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BV Oegstgeest MSE 1914582506
2Lokomotief MSE 3912607577
3EBV Baros MSE 2710520405
4Archipel MSE 178402434
5BV Alphia MSE 188382476
6LUSV Basketbal MSE 298563517
7Bouncers Basketball MSE 286402461
8BV Juventus MSE 196550570
9HBV The Jumpers MSE 296523526
10Punch MSE 474373432

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF