U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1EBV Baros MSE 3223815421195
2Klipperstars MSE 1223416831336
3Jump'80 MSE 1213215101150
4SVO Basketball MSE 1222814281283
5B.O.B. MSE 1222812681240
6Cady '73 MSE 2222214841477
7Westland Stars MSE 2212012361261
8Blue Drakes MSE 1222013981451
9Divine MSE 1221411891340
10Rotterdam-Zuid MSE 1221211061379
11BV Krimpen MSE 1221013731480
12Bouncers Basketball MSE 322410231648

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF