U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1B.O.B. MSE 1914558533
2EBV Baros MSE 31014723600
3SVO Basketball MSE 11014712589
4Klipperstars MSE 1812566451
5Jump'80 MSE 1710532451
6Cady '73 MSE 2810515507
7Blue Drakes MSE 1108595643
8Westland Stars MSE 2108559587
9Rotterdam-Zuid MSE 196507620
10BV Krimpen MSE 1106659663
11Bouncers Basketball MSE 384444601
12Divine MSE 192470595

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF