U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1CBV Binnenland VSE 21120671425
2DAS VSE 21018604469
3D.B.V. Rowic VSE 11114625589
4De Dunckers VSE 11012537507
5River Trotters VSE 11312727738
6Punch VSE 198480509
7New Stars VSE 1128582666
8Zoebas VSE 1116533623
9Cady '73 VSE 1110511744

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF