U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1CBV Binnenland VSE 2814464317
2DAS VSE 2814471374
3Punch VSE 178390368
4River Trotters VSE 178392401
5D.B.V. Rowic VSE 166340336
6New Stars VSE 176342376
7De Dunckers VSE 176364357
8Zoebas VSE 172340404
9Cady '73 VSE 170344514

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF