U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1CBV Binnenland VSE 216301025644
2DAS VSE 21626959760
3D.B.V. Rowic VSE 11618849797
4River Trotters VSE 11618898860
5Punch VSE 11616805825
6De Dunckers VSE 11514769821
7New Stars VSE 11510723832
8Zoebas VSE 11610758930
9Cady '73 VSE 11606931010

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF