U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BV Voorne VSE 11120567335
2DAS VSE 41118482446
3Klipperstars VSE 1914473343
4B.O.B. VSE 1812357307
5BC Utrecht Cangeroes VSE 4812428362
6D.B.V. Rowic VSE 21112547444
7Divine VSE 11212544503
8River Trotters VSE 3910414365
9Hurricanes VSE 284312368
10LUSV Basketbal VSE 3114346486
11CBV Binnenland VSE 3114381530
12S.B.U. VSE 472197298
13Punch VSE 2102337598

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF