U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BV Voorne VSE 11628833498
2DAS VSE 41828802693
3Klipperstars VSE 11424812564
4B.O.B. VSE 11418552528
5River Trotters VSE 31518662604
6BC Utrecht Cangeroes VSE 41518719665
7D.B.V. Rowic VSE 2 *1516743612
8Hurricanes VSE 21414632641
9Divine VSE 11814819833
10CBV Binnenland VSE 31810673914
11LUSV Basketbal VSE 3168562690
12Punch VSE 2164565937
13S.B.U. VSE 4132377572

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF