U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Klipperstars VSE 1510272181
2DAS VSE 4610225216
3BV Voorne VSE 158278164
4Divine VSE 166286237
5B.O.B. VSE 134117129
6D.B.V. Rowic VSE 234173126
7BC Utrecht Cangeroes VSE 434132125
8River Trotters VSE 344156167
9S.B.U. VSE 4226164
10LUSV Basketbal VSE 352168193
11CBV Binnenland VSE 362187240
12Punch VSE 262201375
13Hurricanes VSE 2 *40117156

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF