U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Klipperstars VSE 1254414131044
2BV Voorne VSE 125421315772
3DAS VSE 424361069910
4B.O.B. VSE 124321025886
5BC Utrecht Cangeroes VSE 4243011961010
6D.B.V. Rowic VSE 223281108913
7Hurricanes VSE 2252611561161
8River Trotters VSE 32424980967
9Divine VSE 1241810611115
10LUSV Basketbal VSE 324108251058
11CBV Binnenland VSE 324108681324
12Punch VSE 22488311372
13S.B.U. VSE 42467671082

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF