U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1DAS MSE 3510336247
2EBV Baros MSE 4510274212
3BV Voorne MSE 1 58360294
4S.B.U. MSE 346244185
5Hurricanes MSE 246224198
6River Trotters MSE 356351311
7Utrecht Bull's MSE 356213207
8Utrecht Bull's MSE 454225212
9Westland Stars MSE 364369355
10Jump'80 MSE 264332315
11Flax Field Fighters MSE 132232239
12Punch MSE 652292404
13Rebound MSE 1 *50155280
14BV Juventus MSE 2 **50113261

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF