U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1S.B.U. MSE 31220760601
2Hurricanes MSE 21018691536
3EBV Baros MSE 41218681621
4Westland Stars MSE 31318983706
5River Trotters MSE 31014772610
6DAS MSE 31314794786
7BV Voorne MSE 1 1012658643
8Jump'80 MSE 21310666685
9Utrecht Bull's MSE 4118550559
10Utrecht Bull's MSE 3118500552
11Flax Field Fighters MSE 1118753780
12Rebound MSE 1 *94378452
13Punch MSE 6124587909
14BV Juventus MSE 2 **134517850

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF