U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule C


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Red Stars MSE 418361381769
2Blue Drakes MSE 217301083690
3Eem '78 MSE 1 *16261069769
4OSM '75 MSE 2 *18221056989
5Klipperstars MSE 316201063859
6LUSV Basketbal MSE 51716829934
7UBV "The Eagles" MSE 218169061074
8S.B.U. MSE 61514762858
9BC Utrecht Cangeroes MSE 617149871018
10SV Argon MSE 21712758802
11Utrecht Bull's 5 *1710733852
12Midland MSE 1 *164688919
13Almere Pioneers MSE 50000
14Punch MSE 81807041486

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF