U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BV Squirrels MSE 2610391274
2Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 358343252
3Rotterdam-Zuid MSE 268273273
4D.B.V. Rowic MSE 446289171
5Hurricanes MSE 346270179
6Waterdragers MSE 156255280
7S.B.U. MSE 544210181
8Sparta Go MSE 144234191
9River Trotters MSE 444155177
10CBV Binnenland MSE 544265248
11EBV Baros MSE 7 *52146287
12Punch MSE 752222279
13EBV Baros MSE 640132225
14Rotterdam Basketbal MSE 240189357

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF