U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 31118689512
2BV Squirrels MSE 21218713585
3Sparta Go MSE 11218763533
4Rotterdam-Zuid MSE 21416670657
5Hurricanes MSE 3914582372
6D.B.V. Rowic MSE 41214782662
7River Trotters MSE 41112552544
8Waterdragers MSE 11312665724
9EBV Baros MSE 7 *108403598
10S.B.U. MSE 5118574565
11CBV Binnenland MSE 5128707759
12Punch MSE 7116517663
13EBV Baros MSE 6126462698
14Rotterdam Basketbal MSE 2124648855

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF