U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule C


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BV Souburg VSE 11424749490
2BC Vlissingen VSE 2 *1520726655
3Vlijmscherp SVH VSE 11518677682
4TSBV Pendragon VSE 21518852679
5Scheldesport Basketball VSE 11416687559
6Agathos VSE 11514605634
7WBB Giants VSE 2158608790
8BV Volharding VSE 1150498913

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF