U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Mannen Senioren Promotiedivisie - Mannen Senioren Landelijk - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Lokomotief MSE 112241083771
2Solar systemen-Grasshoppers MSE 112241015763
3De Groene Uilen MSE 11215831776
4UBALL MSE 11114776756
5Red Giants MSE 11214901919
6Punch MSE 11214874863
7VBC Akrides MSE 11112728737
8BV Groningen MSE 11112731728
9BS Leiden MSE 2118749835
10Landslake Lions MSE 1138873951
11CobraNova MSE 1136872977
12Racing Beverwijk MSE 1133763892
13Harlemlakers MSE 11328051033

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF