U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1DAS VSE 2 (K)18321246875
2CBV Binnenland VSE 218281147886
3Punch VSE 11828964864
4BC Shooters VSE 118241099859
5New Stars VSE 11818888868
6D.B.V. Rowic VSE 118181038974
7Forwodians VSE 11814952959
8Solar systemen-Grasshoppers VSE 318129331092
9Cady '73 VSE 11847711183
10BV Leiderdorp VSE 11826921170

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF