U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1DAS VSE 21018683471
2BC Shooters VSE 11016626466
3Punch VSE 1914454406
4CBV Binnenland VSE 2912518429
5New Stars VSE 1910435409
6Forwodians VSE 11010560553
7D.B.V. Rowic VSE 186446470
8Solar systemen-Grasshoppers VSE 394462532
9BV Leiderdorp VSE 1102385646
10Cady '73 VSE 1102430617

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF