U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Racing Beverwijk MSE 348284176
2HBC MSE 258339277
3BC APOLLO Amsterdam MSE 646230204
4The Challengers MSE 356341283
5The Sea Devils MSE 334162125
6BC Schrobbelaar MSE 432160181
7Onze Gezellen MSE 520118151
8BV Amsterdam MSE 62079119
9Flashing Heiloo MSE 430152238
10VBC Akrides MSE 630110221

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF