U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Harlemlakers VSE 158238221
2Onze Gezellen VSE 356243183
3Alkm.Guardians VSE 12411545
4AMVJ-Amsterdam VSE 1247562
5The Lions VSE 134145132
6The Challengers VSE 234100138
7BC APOLLO Amsterdam VSE 3227089
8K.T.C. VSE 13292110
9U.S. VSE 552179199
10DIOS VSE 13098116
11Harlemlakers VSE 23046106

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF