U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BV Hoofddorp VSE 348243136
2Dozy BV Den Helder VSE 248193160
3L.C. Players VSE 122106101
4BC Schrobbelaar VSE 132154148
5BC APOLLO Amsterdam VSE 232127130
6The Challengers VSE 12075123
7U.S. VSE 340135235

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF