U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1The Challengers MSE 1510383317
2D.E.D. MSE 258346296
3BV Amsterdam MSE 336265212
4Harlemlakers MSE 346296279
5Volendam MSE 134233208
6Racing Beverwijk MSE 244293296
7VBC Akrides MSE 244277290
8U.S. MSE 254326331
9BC APOLLO Amsterdam MSE 254352319
10MBCA Amstelveen MSE 142294305
11Onze Gezellen MSE 242251271
12MSV/Zeemacht MSE 252290394
13Flashing Heiloo MSE 150323411

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF