U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1The Lions MSE 1510381275
2The Sea Devils MSE 146314263
3De Hoppers MSE 246278217
4VBC Akrides MSE 356285322
5BC Schrobbelaar MSE 234170158
6U.S. MSE 344256261
7Flevo Musketiers MSE 154287321
8The Challengers MSE 242241277
9U.S. MSE 542186233
10BV Aalsmeer MSE 152309333
11D.E.D. MSE 352309356

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF