U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Jump IJsselstein MSE 1916767554
2MSV Basketbal MSE 1814631449
3Punch MSE 2914581545
4Green Eagles MSE 1812550520
5LUSV Basketbal MSE 168420345
6Westland Stars MSE 188539539
7River Trotters MSE 288515543
8D.B.V. Rowic MSE 298602627
9S.B.U. MSE 276485495
10Red Stars MSE 276519527
11Utrecht Bull's MSE 296535615
12Vlaardingen Captains MSE 194558692
13BC Utrecht Cangeroes MSE 282487585
14DAS MSE 392479632

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF