U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BV Oegstgeest MSE 2814569341
2Klipperstars MSE 2712399333
3S.B.U. MSE 4812462323
4Forwodians MSE 2610309251
5DAS MSE 568369242
6CobraNova MSE 278346339
7BV Alphia MSE 276342360
8Jump MSE 264333438
9Forwodians MSE 1 *64216259
10Punch MSE 662215333
11Novo Stars MSE 182395523
12LUSV Basketbal MSE 470253466

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF