U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1CobraNova VSE 2 (K)20381247558
2Zoebas VSE 220361146589
3Utrecht Bull's VSE 420341020574
4LUSV Basketbal VSE 32024787689
5O.S.M. '75 VSE 1 **2024806729
6DAS VSE 42022834720
7Punch VSE 22016743800
8Den Haag Seagulls VSE 11912542793
9BV Juventus VSE 11966371116
10S.B.U. VSE 52066051032
11LUSV Basketbal VSE 42004661233

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF