U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Vrouwen Senioren Afdeling - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Utrecht Bull's VSE 41122610304
2Zoebas VSE 2916530250
3CobraNova VSE 2916536233
4O.S.M. '75 VSE 11014465381
5LUSV Basketbal VSE 31114438374
6DAS VSE 41110437387
7Punch VSE 2106339370
8Den Haag Seagulls VSE 174182297
9S.B.U. VSE 5104304523
10BV Juventus VSE 1102313570
11LUSV Basketbal VSE 4100209674

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF