U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1EBV Baros MSE 2612474322
2Punch MSE 3812519521
3Lokomotief MSE 3610532329
4HBV The Jumpers MSE 268337333
5Bouncers Basketball MSE 278373373
6BV Oegstgeest MSE 178410431
7Cady '73 MSE 286464591
8Westland Stars MSE 286438478
9LUSV Basketbal MSE 264361364
10Silvertown Lions MSE 174364417
11Zoebas MSE 184463513
12BV Leiderdorp MSE 172355418

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF