U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2612534365
2Flax Field Fighters MSE 1712559387
3EBV Baros MSE 5712496290
4BV Squirrels MSE 2710430371
5S.B.U. MSE 548220184
6CBV Binnenland MSE 576333383
7River Trotters MSE 486427468
8EBV Baros MSE 686450555
9Rotterdam-Zuid MSE 364233307
10Klipperstars MSE 384478552
11Sparta Go MSE 172298358
12Punch MSE 792316554

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF