U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1SV Argon MSE 11220758640
2Lokomotief MSE 31220874740
3Jump'80 MSE 11216891696
4CobraNova MSE 31216671667
5LUSV Basketbal MSE 21214693641
6Hurricanes MSE 21110756735
7BV Oegstgeest MSE 21110590664
8Bouncers Basketball MSE 2108509542
9Punch MSE 496551617
10Westland Stars MSE 2106586691
11BV Krimpen MSE 1126799871
12HBV The Jumpers MSE 3112559733

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF