U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1New Stars MSE 11120736531
2B.Z. '72 MSE 11018698567
3Solar systemen-Grasshoppers MSE 21118853683
4Jump IJsselstein MSE 1912604546
5Punch MSE 3910588575
6LUSV Basketbal MSE 11010740629
7River Trotters MSE 2108699718
8Utrecht Bull's MSE 2116644733
9Klipperstars MSE 1104582660
10BC Utrecht Cangeroes MSE 2104585799
11DAS MSE 2112426714

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF