U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Lokomotief MSE 41222797556
2Den Haag Seagulls MSE 11221798596
3G5-Sports MSE 11117752604
4Bouncers Basketball MSE 31216710626
5Jump MSE 1910513456
6Forwodians MSE 21110619585
7Gonini MSE 11110515551
8Punch MSE 598491472
9DAS MSE 3118622703
10Punch MSE 6126536653
11LUSV Basketbal MSE 3114433620
12CobraNova MSE 4110451815

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF