U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Lokomotief MSE 4 (K)223814531058
2Den Haag Seagulls MSE 1223415031136
3G5-Sports MSE 122341341995
4Punch MSE 5223012241071
5Forwodians MSE 2222612091052
6Jump MSE 1 *222412921080
7Bouncers Basketball MSE 3212011321156
8Gonini MSE 1221810181172
9DAS MSE 3211611761250
10LUSV Basketbal MSE 322109341281
11Punch MSE 622109501217
12CobraNova MSE 42228641628

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF