U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule D


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Westland Stars MSE 3816453357
2Blue Drakes MSE 11016522411
3Red Stars MSE 41012589528
4Break Stars MSE 11012623565
5Archipel MSE 11012596447
6Utrecht Bull's MSE 41010472489
7BV Alphia MSE 296423511
8Crackerjacks MSE 3106427498
9S.B.U. MSE 4106472569
10BS Leiden MSE 5112452654

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF