U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule D


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Westland Stars MSE 318321014776
2Blue Drakes MSE 118281033771
3Break Stars MSE 118241105942
4Archipel MSE 118241104862
5Red Stars MSE 418221058983
6Utrecht Bull's MSE 41818861898
7S.B.U. MSE 418149021041
8Crackerjacks MSE 31888081016
9BV Alphia MSE 21888201084
10BS Leiden MSE 5 *1827261058

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF