U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Vrouwen Senioren Promotiedivisie - Vrouwen Senioren Landelijk - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Jolly Jumpers VSE 1223414921276
2EBV Baros VSE 1223015011322
3Lokomotief VSE 1223015321383
4Solar systemen-Grasshoppers VSE 2222815591363
5BC Utrecht Cangeroes VSE 1222614221400
6Landslake Lions VSE 2222414481354
7DAS VSE 1222213041219
8U.S. VSE 1222212911306
9Springfield VSE 1221612391379
10BV Hoofddorp VSE 1221412431444
11Green Eagles VSE 1221414571562
12De Groene Uilen VSE 122411331613

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF