U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1The Challengers MSE 21016584535
2BV Aalsmeer MSE 11016681507
3BV Amsterdam MSE 31014684638
4U.S. MSE 5912549491
5Harlemlakers MSE 21112650637
6VBC Akrides MSE 3910626613
7Flashing Heiloo MSE 11010606619
8U.S. MSE 3108712692
9L.C. Players MSE 1108505530
10BC Schrobbelaar MSE 1106632672
11Windmills MSE 1116574707
12BC APOLLO Amsterdam MSE 2102555717

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF