U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1Westland Stars MSE 41018652413
2Solar systemen-Grasshoppers MSE 3916824393
3Quick Runners MSE 21116617550
4Forwodians MSE 4912500420
5Utrecht Bull's MSE 5910472390
6Jump IJsselstein MSE 2910476372
7Klipperstars MSE 376473349
8BV Oegstgeest MSE 4106395601
9EBV Baros MSE 5106374545
10LUSV Basketbal MSE 5114370591
11Punch MSE 890171700

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF