U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BV Enkhuizen MSE 11020782499
2Racing Beverwijk MSE 3914573436
3The Challengers MSE 3914556477
4BC APOLLO Amsterdam MSE 51012584504
5L.C. Players MSE 21112611576
6VBC Akrides MSE 5910531470
7K.T.C. MSE 41010529584
8BV Amsterdam MSE 598426496
9Onze Gezellen MSE 496516562
10Volendam MSE 296482535
11AMVJ-Amsterdam MSE 292443650
12Harlemlakers MSE 5100441685

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF