U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

5e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BV Hoofddorp MSE 4918535330
2BV Enkhuizen MSE 2814556436
3BV Aalsmeer MSE 3914471348
4Flashing Heiloo MSE 3912619411
5SV Christofoor MSE 21012508438
6BC Schrobbelaar MSE 4910455368
7AMVJ-Amsterdam MSE 398427438
8Mapleleaves MSE 196366435
9D.W.V. MSE 194337513
10Anoeta MSE 292244539
11Blue Stars MSE 30000
12Windmills MSE 5100323585

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF