U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

5e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BV Hoofddorp MSE 421381242758
2BV Aalsmeer MSE 321321041811
3BV Enkhuizen MSE 2213012911030
4Flashing Heiloo MSE 321301293911
5SV Christofoor MSE 221281124944
6BC Schrobbelaar MSE 421241019907
7Blue Stars MSE 31116701546
8AMVJ-Amsterdam MSE 321149801099
9DWV MSE 1 *21148001076
10Mapleleaves MSE 121108841074
11Anoeta MSE 2 **2145851229
12Windmills MSE 5 *2126951270

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF