U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Mannen Senioren 2e Divisie - Mannen Senioren Landelijk - Poule C


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1WBB Giants MSE 1223617501524
2DAS MSE 1223414541252
3Punch MSE 2223215531348
4Lokomotief MSE 2223216751230
5Bouncers Basketball MSE 1223015061394
6S.B.U. MSE 1223014681127
7CBV Binnenland MSE 2222215131457
8BC Langstraat Shooters MSE1*221613261560
9D.B.V. Rowic MSE 1221414111697
10Hurricanes MSE 1 **22612081455
11Green Eagles MSE 122613251703
12CobraNova MSE 2 *22611761618

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF