U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Mannen Senioren 2e Divisie - Mannen Senioren Landelijk - Poule C


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1WBB Giants MSE 11018771656
2Punch MSE 21218788719
3DAS MSE 11116709601
4Lokomotief MSE 21116823605
5S.B.U. MSE 11216835622
6Bouncers Basketball MSE 11014690627
7D.B.V. Rowic MSE 11110687789
8CBV Binnenland MSE 21210821869
9BC Langstraat Shooters MSE 1106645782
10Hurricanes MSE 1114715792
11CobraNova MSE 2 *102455653
12Green Eagles MSE 1122728952

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF