U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Vrouwen Senioren 2e Divisie - Vrouwen Senioren Landelijk - Poule A


#TeamGespeeldPuntenScores voorScores tegen
1BC APOLLO Amsterdam VSE 11020586410
2VBC Akrides VSE 11014605561
3U.S. VSE 21012518515
4BV Hoofddorp VSE 21010570548
5Onze Gezellen VSE 11010526577
6LUSV Basketbal VSE 196464513
7The Challengers VSE 194449554
8BV Amsterdam VSE 1102548588

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF