U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

12 - Mannen Senioren Landelijk - Poule B


zaterdag 16 februari 2019
15:15B.V. Batouwe MSE 220 - 0Arnhem Eagles MSE 1
16:30Trajanum MSE 197 - 65Celeritas-Donar MSE 2
19:30Scylla MSE 187 - 67BV Groningen MSE 3
20:00De Groene Uilen MSE 257 - 61SBA Sphinx MSE 1
 
vrijdag 15 februari 2019
20:15BV Groningen MSE 2105 - 81Twente Buzzards MSE 1
 
zondag 10 februari 2019
16:00Arnhem Eagles MSE 168 - 81Twente Buzzards MSE 1
 
zaterdag 9 februari 2019
20:00Celeritas-Donar MSE 297 - 79B.V. Batouwe MSE 2
20:00Flying Red MSE 170 - 56De Groene Uilen MSE 2
 
vrijdag 8 februari 2019
21:00SBA Sphinx MSE 147 - 64Scylla MSE 1
 
zaterdag 2 februari 2019
15:15B.V. Batouwe MSE 266 - 70D.B.V. Arriba MSE 1
16:15Scylla MSE 186 - 68Flying Red MSE 1
16:30Trajanum MSE 184 - 66BV Groningen MSE 3
20:30Twente Buzzards MSE 171 - 61Celeritas-Donar MSE 2
 
vrijdag 1 februari 2019
20:15BV Groningen MSE 220 - 0Arnhem Eagles MSE 1
 
zaterdag 26 januari 2019
15:00Celeritas-Donar MSE 2100 - 61Arnhem Eagles MSE 1
19:00D.B.V. Arriba MSE 188 - 80Twente Buzzards MSE 1
19:45De Groene Uilen MSE 237 - 83BV Groningen MSE 2
 
zondag 20 januari 2019
16:00Arnhem Eagles MSE 166 - 111D.B.V. Arriba MSE 1
 
zaterdag 19 januari 2019
14:30Trajanum MSE 171 - 55Flying Red MSE 1
15:15B.V. Batouwe MSE 267 - 66SBA Sphinx MSE 1
18:15Scylla MSE 176 - 49De Groene Uilen MSE 2
20:30Twente Buzzards MSE 172 - 58BV Groningen MSE 3
 
zaterdag 12 januari 2019
19:00D.B.V. Arriba MSE 185 - 56Celeritas-Donar MSE 2
20:00Flying Red MSE 184 - 60B.V. Batouwe MSE 2
20:30Scylla MSE 161 - 67BV Groningen MSE 2
 
vrijdag 11 januari 2019
20:00SBA Sphinx MSE 167 - 53Twente Buzzards MSE 1
20:15BV Groningen MSE 398 - 62Arnhem Eagles MSE 1
 
zaterdag 5 januari 2019
19:00Twente Buzzards MSE 182 - 68Flying Red MSE 1
 
zaterdag 15 december 2018
14:30Trajanum MSE 167 - 70Scylla MSE 1
15:15B.V. Batouwe MSE 271 - 66De Groene Uilen MSE 2
20:00Celeritas-Donar MSE 279 - 67SBA Sphinx MSE 1
21:00Arnhem Eagles MSE 120 - 0Flying Red MSE 1
 
vrijdag 14 december 2018
20:15BV Groningen MSE 369 - 71D.B.V. Arriba MSE 1
 
zaterdag 8 december 2018
17:45De Groene Uilen MSE 251 - 64Twente Buzzards MSE 1
18:00Flying Red MSE 191 - 76Celeritas-Donar MSE 2
18:15Scylla MSE 191 - 65B.V. Batouwe MSE 2
 
vrijdag 7 december 2018
20:00SBA Sphinx MSE 161 - 100D.B.V. Arriba MSE 1
20:15BV Groningen MSE 286 - 66BV Groningen MSE 3
 
zaterdag 1 december 2018
16:30Trajanum MSE 160 - 73BV Groningen MSE 2
20:00Arnhem Eagles MSE 177 - 91De Groene Uilen MSE 2
20:30Twente Buzzards MSE 164 - 66Scylla MSE 1
21:00D.B.V. Arriba MSE 190 - 87Flying Red MSE 1
 
vrijdag 30 november 2018
20:15BV Groningen MSE 367 - 59SBA Sphinx MSE 1
 
zondag 25 november 2018
14:30Trajanum MSE 183 - 49B.V. Batouwe MSE 2
 
zaterdag 24 november 2018
17:45De Groene Uilen MSE 255 - 49Celeritas-Donar MSE 2
18:00Flying Red MSE 189 - 62BV Groningen MSE 3
18:15Scylla MSE 1100 - 64Arnhem Eagles MSE 1
 
vrijdag 23 november 2018
20:15BV Groningen MSE 2113 - 55SBA Sphinx MSE 1
 
zaterdag 10 november 2018
18:00B.V. Batouwe MSE 252 - 90BV Groningen MSE 2
20:30Twente Buzzards MSE 153 - 63Trajanum MSE 1
21:00Celeritas-Donar MSE 248 - 71Scylla MSE 1
21:00D.B.V. Arriba MSE 120 - 0De Groene Uilen MSE 2
 
vrijdag 9 november 2018
21:00SBA Sphinx MSE 176 - 96Flying Red MSE 1
 
zaterdag 3 november 2018
15:15B.V. Batouwe MSE 260 - 68Twente Buzzards MSE 1
17:00Trajanum MSE 1100 - 71Arnhem Eagles MSE 1
17:45De Groene Uilen MSE 264 - 68BV Groningen MSE 3
18:15Scylla MSE 166 - 81D.B.V. Arriba MSE 1
 
vrijdag 2 november 2018
20:15BV Groningen MSE 294 - 76Flying Red MSE 1
 
zaterdag 27 oktober 2018
16:00Celeritas-Donar MSE 271 - 84Trajanum MSE 1
18:30Twente Buzzards MSE 172 - 87BV Groningen MSE 2
20:00Arnhem Eagles MSE 173 - 77B.V. Batouwe MSE 2
 
vrijdag 26 oktober 2018
20:00SBA Sphinx MSE 181 - 68De Groene Uilen MSE 2
20:15BV Groningen MSE 366 - 64Scylla MSE 1
 
zaterdag 20 oktober 2018
14:30Trajanum MSE 160 - 62D.B.V. Arriba MSE 1
17:00Scylla MSE 176 - 60SBA Sphinx MSE 1
18:00B.V. Batouwe MSE 271 - 74Celeritas-Donar MSE 2
18:00Twente Buzzards MSE 174 - 57Arnhem Eagles MSE 1
 
zaterdag 13 oktober 2018
18:00Celeritas-Donar MSE 269 - 77Twente Buzzards MSE 1
18:00Flying Red MSE 158 - 63Scylla MSE 1
 
vrijdag 12 oktober 2018
20:15BV Groningen MSE 354 - 61Trajanum MSE 1
21:00D.B.V. Arriba MSE 1113 - 54B.V. Batouwe MSE 2
 
zaterdag 6 oktober 2018
14:30Trajanum MSE 171 - 62SBA Sphinx MSE 1
18:00B.V. Batouwe MSE 261 - 65BV Groningen MSE 3
18:30Twente Buzzards MSE 146 - 67D.B.V. Arriba MSE 1
20:00Arnhem Eagles MSE 169 - 67Celeritas-Donar MSE 2
 
vrijdag 5 oktober 2018
20:15BV Groningen MSE 2100 - 46De Groene Uilen MSE 2
 
zaterdag 29 september 2018
16:00Celeritas-Donar MSE 254 - 90BV Groningen MSE 2
17:45De Groene Uilen MSE 261 - 52Scylla MSE 1
18:00Flying Red MSE 168 - 49Trajanum MSE 1
 
vrijdag 28 september 2018
20:15BV Groningen MSE 376 - 69Twente Buzzards MSE 1
21:00D.B.V. Arriba MSE 196 - 64Arnhem Eagles MSE 1
21:00SBA Sphinx MSE 186 - 71B.V. Batouwe MSE 2
 
zaterdag 22 september 2018
15:15Celeritas-Donar MSE 268 - 79D.B.V. Arriba MSE 1
15:30B.V. Batouwe MSE 254 - 75Flying Red MSE 1
20:00Arnhem Eagles MSE 153 - 90BV Groningen MSE 3
20:30Twente Buzzards MSE 159 - 74SBA Sphinx MSE 1
 
vrijdag 21 september 2018
20:15BV Groningen MSE 299 - 51Scylla MSE 1
 
zaterdag 15 september 2018
17:45De Groene Uilen MSE 269 - 72Trajanum MSE 1
18:00Flying Red MSE 189 - 55Twente Buzzards MSE 1
 
vrijdag 14 september 2018
20:00SBA Sphinx MSE 186 - 70Arnhem Eagles MSE 1
20:15BV Groningen MSE 388 - 55Celeritas-Donar MSE 2
21:00D.B.V. Arriba MSE 169 - 91BV Groningen MSE 2

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF