U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Mannen Senioren Promotiedivisie - Mannen Senioren Landelijk - Poule A


zaterdag 20 oktober 2018
14:15De Groene Uilen MSE 151 - 73Racing Beverwijk MSE 1
18:00CobraNova MSE 1?Lokomotief MSE 1
18:00Harlemlakers MSE 1?MSV/Zeemacht MSE 1
 
zondag 14 oktober 2018
16:45BV Groningen MSE 161 - 74Almere Pioneers MSE 1
 
zaterdag 13 oktober 2018
17:30BS Leiden MSE 178 - 73Punch MSE 1
19:00Solar systemen-Grasshoppers MSE 196 - 70Red Giants MSE 1
20:00MSV/Zeemacht MSE 159 - 73Dreamfields Dolphins MSE 1
20:00UBALL MSE 162 - 69CobraNova MSE 1
20:30Racing Beverwijk MSE 155 - 78Harlemlakers MSE 1
20:45Lokomotief MSE 192 - 58De Groene Uilen MSE 1
 
zondag 7 oktober 2018
16:45BV Groningen MSE 155 - 53BS Leiden MSE 1
 
zaterdag 6 oktober 2018
16:00Almere Pioneers MSE 171 - 65Red Giants MSE 1
17:00Punch MSE 160 - 76MSV/Zeemacht MSE 1
18:15CobraNova MSE 180 - 78Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
20:30Dreamfields Dolphins MSE 157 - 59Racing Beverwijk MSE 1
21:00Harlemlakers MSE 159 - 88Lokomotief MSE 1
 
zondag 30 september 2018
17:00BS Leiden MSE 174 - 85Almere Pioneers MSE 1
 
zaterdag 29 september 2018
18:00MSV/Zeemacht MSE 189 - 65BV Groningen MSE 1
18:00UBALL MSE 178 - 58Harlemlakers MSE 1
18:45Solar systemen-Grasshoppers MSE 182 - 69De Groene Uilen MSE 1
19:30Lokomotief MSE 188 - 76Dreamfields Dolphins MSE 1
20:00Red Giants MSE 171 - 110CobraNova MSE 1
20:30Racing Beverwijk MSE 161 - 69Punch MSE 1
 
zondag 23 september 2018
16:45BV Groningen MSE 158 - 66Racing Beverwijk MSE 1
 
zaterdag 22 september 2018
17:00BS Leiden MSE 175 - 69MSV/Zeemacht MSE 1
17:00Punch MSE 141 - 83Lokomotief MSE 1
18:00CobraNova MSE 172 - 82Almere Pioneers MSE 1
19:45De Groene Uilen MSE 155 - 84Red Giants MSE 1
20:30Dreamfields Dolphins MSE 176 - 67UBALL MSE 1
21:00Harlemlakers MSE 169 - 92Solar systemen-Grasshoppers MSE 1
 
zaterdag 15 september 2018
16:00Lokomotief MSE 1109 - 44BV Groningen MSE 1
16:00Red Giants MSE 189 - 86Harlemlakers MSE 1
18:00CobraNova MSE 198 - 71De Groene Uilen MSE 1
18:00UBALL MSE 169 - 55Punch MSE 1
19:30Solar systemen-Grasshoppers MSE 168 - 57Dreamfields Dolphins MSE 1
20:00MSV/Zeemacht MSE 162 - 65Almere Pioneers MSE 1

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF