U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

E-Klasse - Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - Poule A


zaterdag 22 december 2018
10:30Derba X12 141 - 47Harlemlakers X12 1
 
zondag 16 december 2018
12:00BV Early Bird X12 1 (VR)39 - 39VBC Akrides X12 1
 
zaterdag 15 december 2018
13:00Mapleleaves X12 242 - 58Landslake Lions X12 2
13:15BC Flying Oost X12 158 - 8BV Amsterdam X12 2
14:30MBCA Amstelveen V12 254 - 21Dozy BV Den Helder V12 2
 
zondag 9 december 2018
15:00Dozy BV Den Helder V12 246 - 20Derba X12 1
 
zaterdag 8 december 2018
10:00Harlemlakers X12 136 - 29Mapleleaves X12 2
15:30VBC Akrides X12 149 - 39MBCA Amstelveen V12 2
15:45BV Amsterdam X12 225 - 44BV Early Bird X12 1 (VR)
 
zondag 2 december 2018
11:00Derba X12 130 - 32VBC Akrides X12 1
12:00BV Early Bird X12 1 (VR)23 - 53BC Flying Oost X12 1
 
zaterdag 1 december 2018
12:45MBCA Amstelveen V12 264 - 18BV Amsterdam X12 2
13:00Mapleleaves X12 262 - 43Dozy BV Den Helder V12 2
 
zaterdag 24 november 2018
10:00Harlemlakers X12 122 - 48Landslake Lions X12 2
14:00BV Amsterdam X12 218 - 54Derba X12 1
17:15VBC Akrides X12 167 - 22Mapleleaves X12 2
18:50BC Flying Oost X12 133 - 31MBCA Amstelveen V12 2
 
zondag 11 november 2018
11:15Landslake Lions X12 256 - 25Dozy BV Den Helder V12 2
 
zaterdag 10 november 2018
13:00Mapleleaves X12 244 - 25BV Amsterdam X12 2
13:45Derba X12 125 - 45BC Flying Oost X12 1
14:45MBCA Amstelveen V12 250 - 21BV Early Bird X12 1 (VR)
 
zondag 4 november 2018
12:00BV Early Bird X12 1 (VR)37 - 39Derba X12 1
 
zaterdag 3 november 2018
13:15BC Flying Oost X12 158 - 8Mapleleaves X12 2
15:00Dozy BV Den Helder V12 216 - 23Harlemlakers X12 1
15:30VBC Akrides X12 124 - 31Landslake Lions X12 2
 
zondag 14 oktober 2018
11:15Landslake Lions X12 253 - 3BV Amsterdam X12 2
 
zaterdag 13 oktober 2018
12:00Harlemlakers X12 113 - 36VBC Akrides X12 1
14:15Derba X12 122 - 53MBCA Amstelveen V12 2
16:30Mapleleaves X12 231 - 56BV Early Bird X12 1 (VR)
 
zaterdag 6 oktober 2018
13:15BC Flying Oost X12 149 - 33Landslake Lions X12 2
14:00BV Amsterdam X12 224 - 50Harlemlakers X12 1
14:30MBCA Amstelveen V12 262 - 12Mapleleaves X12 2
15:45VBC Akrides X12 129 - 19Dozy BV Den Helder V12 2
 
zondag 30 september 2018
13:00Landslake Lions X12 253 - 21BV Early Bird X12 1 (VR)
 
zaterdag 29 september 2018
14:45Mapleleaves X12 232 - 51Derba X12 1
15:00Dozy BV Den Helder V12 254 - 10BV Amsterdam X12 2
16:00Harlemlakers X12 117 - 37BC Flying Oost X12 1
 
zondag 23 september 2018
12:00BV Early Bird X12 1 (VR)31 - 31Harlemlakers X12 1
 
zaterdag 22 september 2018
12:45MBCA Amstelveen V12 233 - 24Landslake Lions X12 2
16:00BV Amsterdam X12 212 - 60VBC Akrides X12 1
17:10BC Flying Oost X12 150 - 0Dozy BV Den Helder V12 2
 
zaterdag 15 september 2018
14:00VBC Akrides X12 112 - 28BC Flying Oost X12 1
16:00Harlemlakers X12 125 - 11MBCA Amstelveen V12 2
16:00Landslake Lions X12 250 - 18Derba X12 1
17:00Dozy BV Den Helder V12 223 - 24BV Early Bird X12 1 (VR)

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF