U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

G-Klasse - Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - Poule A


zaterdag 15 december 2018
13:15BC Flying Oost X12 247 - 23BV Enkhuizen X12 1 (VR)
14:45Mapleleaves X12 321 - 37VBC Akrides V12 1
15:00Racing Beverwijk X12 261 - 11Onze Gezellen V12 1
 
zaterdag 8 december 2018
12:30Onze Gezellen V12 132 - 23Mapleleaves X12 3
14:00Blue Stars X12 241 - 36Racing Beverwijk X12 2
15:30VBC Akrides V12 113 - 43Windmills X12 1
 
zondag 2 december 2018
12:15Windmills X12 157 - 6Onze Gezellen V12 1
 
zaterdag 1 december 2018
14:45Mapleleaves X12 321 - 49Blue Stars X12 2
 
zondag 25 november 2018
12:15BV Enkhuizen X12 1 (VR)15 - 33Racing Beverwijk X12 2
 
zaterdag 24 november 2018
12:30Onze Gezellen V12 123 - 28VBC Akrides V12 1
15:00Blue Stars X12 20 - 20Windmills X12 1
17:15The Sea Devils X12 1 (VR)54 - 4Mapleleaves X12 3
 
zondag 18 november 2018
10:30Blue Stars X12 231 - 29BV Enkhuizen X12 1 (VR)
 
zondag 11 november 2018
13:30Windmills X12 137 - 33The Sea Devils X12 1 (VR)
 
zaterdag 10 november 2018
14:15VBC Akrides V12 18 - 36Blue Stars X12 2
14:45Mapleleaves X12 31 - 49BV Enkhuizen X12 1 (VR)
15:00Racing Beverwijk X12 249 - 30BC Flying Oost X12 2
 
zaterdag 3 november 2018
12:15Blue Stars X12 241 - 12Onze Gezellen V12 1
13:15BC Flying Oost X12 250 - 19Mapleleaves X12 3
15:15BV Enkhuizen X12 1 (VR)17 - 37Windmills X12 1
15:45The Sea Devils X12 1 (VR)48 - 22VBC Akrides V12 1
 
zaterdag 27 oktober 2018
15:00Racing Beverwijk X12 239 - 36The Sea Devils X12 1 (VR)
 
zondag 14 oktober 2018
14:00Windmills X12 167 - 26BC Flying Oost X12 2
 
zaterdag 13 oktober 2018
13:45Onze Gezellen V12 114 - 65The Sea Devils X12 1 (VR)
16:15VBC Akrides V12 126 - 45BV Enkhuizen X12 1 (VR)
 
zaterdag 6 oktober 2018
13:15BC Flying Oost X12 239 - 47VBC Akrides V12 1
15:15BV Enkhuizen X12 1 (VR)30 - 20Onze Gezellen V12 1
16:45The Sea Devils X12 1 (VR)37 - 46Blue Stars X12 2
 
zaterdag 29 september 2018
12:00Blue Stars X12 246 - 2BV Enkhuizen X12 1 (VR)
12:30Onze Gezellen V12 122 - 42BC Flying Oost X12 2
16:30Mapleleaves X12 339 - 58Racing Beverwijk X12 2
 
zaterdag 22 september 2018
12:00Onze Gezellen V12 132 - 33VBC Akrides V12 1
15:15BV Enkhuizen X12 1 (VR)29 - 56The Sea Devils X12 1 (VR)
17:10BC Flying Oost X12 28 - 48Blue Stars X12 2
17:30Racing Beverwijk X12 228 - 35Windmills X12 1
 
zondag 16 september 2018
12:15Windmills X12 131 - 48Mapleleaves X12 3
 
zaterdag 15 september 2018
14:00VBC Akrides V12 118 - 53Racing Beverwijk X12 2
15:00The Sea Devils X12 1 (VR)36 - 18BC Flying Oost X12 2

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF