U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

11e klasse - Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie - Poule A


zondag 14 april 2019
10:00BC APOLLO Amsterdam X12 431 - 24VBC Akrides X12 2
12:00BV Aalsmeer X12 127 - 36Monks X12 1
 
zaterdag 13 april 2019
13:15De Hoppers X12 233 - 27Harlemlakers X12 2
17:30VBC Akrides X12 248 - 12Volendam X12 1
 
zondag 7 april 2019
13:00Monks X12 121 - 35BC APOLLO Amsterdam X12 4
 
zaterdag 6 april 2019
14:00Harlemlakers X12 233 - 31BV Aalsmeer X12 1
15:30Volendam X12 136 - 32De Hoppers X12 2
 
zondag 31 maart 2019
12:00BC APOLLO Amsterdam X12 418 - 29De Hoppers X12 2
12:00BV Aalsmeer X12 127 - 32Volendam X12 1
14:45Monks X12 134 - 11Harlemlakers X12 2
 
zaterdag 30 maart 2019
13:15De Hoppers X12 229 - 42VBC Akrides X12 2
 
zondag 24 maart 2019
12:00BC APOLLO Amsterdam X12 417 - 32Harlemlakers X12 2
 
zaterdag 23 maart 2019
10:45De Hoppers X12 248 - 11BV Aalsmeer X12 1
15:15VBC Akrides X12 220 - 18Monks X12 1
15:30Volendam X12 119 - 32Harlemlakers X12 2
 
zondag 17 maart 2019
12:00BC APOLLO Amsterdam X12 451 - 22BV Aalsmeer X12 1
13:00Monks X12 129 - 21De Hoppers X12 2
 
zaterdag 16 maart 2019
12:00Harlemlakers X12 223 - 38VBC Akrides X12 2
15:30Volendam X12 122 - 28BC APOLLO Amsterdam X12 4
 
zondag 10 maart 2019
13:00BV Aalsmeer X12 126 - 51VBC Akrides X12 2
15:00Harlemlakers X12 219 - 26Monks X12 1
 
zaterdag 9 maart 2019
11:30De Hoppers X12 233 - 46BC APOLLO Amsterdam X12 4
 
zondag 3 maart 2019
13:00Monks X12 139 - 28BV Aalsmeer X12 1
 
zaterdag 2 maart 2019
15:30Volendam X12 118 - 37VBC Akrides X12 2
 
zaterdag 16 februari 2019
15:30Volendam X12 121 - 29Monks X12 1
 
zondag 10 februari 2019
12:00BV Aalsmeer X12 116 - 41De Hoppers X12 2
13:00Monks X12 167 - 17Volendam X12 1
 
zaterdag 9 februari 2019
10:00Harlemlakers X12 223 - 26De Hoppers X12 2
15:15VBC Akrides X12 236 - 21BC APOLLO Amsterdam X12 4
 
zondag 3 februari 2019
12:00BC APOLLO Amsterdam X12 434 - 8Volendam X12 1
 
zaterdag 2 februari 2019
11:30De Hoppers X12 224 - 39Monks X12 1
13:00VBC Akrides X12 227 - 25Harlemlakers X12 2
15:30Volendam X12 115 - 28BV Aalsmeer X12 1
 
zondag 27 januari 2019
13:45BV Aalsmeer X12 130 - 36BC APOLLO Amsterdam X12 4
 
zaterdag 26 januari 2019
10:00Harlemlakers X12 222 - 18Volendam X12 1
15:15VBC Akrides X12 242 - 18De Hoppers X12 2
 
zaterdag 19 januari 2019
10:00Harlemlakers X12 216 - 28BC APOLLO Amsterdam X12 4
13:00De Hoppers X12 237 - 24Volendam X12 1
17:30VBC Akrides X12 240 - 19BV Aalsmeer X12 1
 
zondag 13 januari 2019
13:00Monks X12 130 - 32VBC Akrides X12 2
13:45BV Aalsmeer X12 111 - 34Harlemlakers X12 2
 
zondag 6 januari 2019
12:00BC APOLLO Amsterdam X12 49 - 13Monks X12 1

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF