U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule C


zondag 14 april 2019
12:15BC Utrecht Cangeroes MSE 356 - 65De Dunckers MSE 2
 
zaterdag 13 april 2019
16:00Jump IJsselstein MSE 230 - 55Blue Arrows MSE 1
17:00Quick Runners MSE 174 - 46BC Utrecht Cangeroes MSE 4
17:00Red Stars MSE 336 - 67BV Leerdam MSE 1
18:15Crackerjacks MSE 349 - 72O.S.M. '75 MSE 1
 
zondag 7 april 2019
14:45Blue Arrows MSE 163 - 68Almere Pioneers MSE 4
 
zaterdag 6 april 2019
15:30O.S.M. '75 MSE 183 - 52Jump IJsselstein MSE 2
15:45De Dunckers MSE 264 - 49Crackerjacks MSE 3
19:00BC Utrecht Cangeroes MSE 460 - 52BC Utrecht Cangeroes MSE 3
 
vrijdag 5 april 2019
20:15BV Leerdam MSE 171 - 39Quick Runners MSE 1
 
zaterdag 30 maart 2019
13:30Red Stars MSE 379 - 47Blue Arrows MSE 1
15:15BC Utrecht Cangeroes MSE 338 - 66BV Leerdam MSE 1
15:15O.S.M. '75 MSE 150 - 43De Dunckers MSE 2
16:00Jump IJsselstein MSE 259 - 44Almere Pioneers MSE 4
16:30Crackerjacks MSE 350 - 65BC Utrecht Cangeroes MSE 4
 
zondag 24 maart 2019
16:00Almere Pioneers MSE 459 - 72Red Stars MSE 3
 
zaterdag 23 maart 2019
12:30BV Leerdam MSE 179 - 49Crackerjacks MSE 3
14:15Blue Arrows MSE 160 - 53Quick Runners MSE 1
17:00De Dunckers MSE 269 - 62Jump IJsselstein MSE 2
19:00BC Utrecht Cangeroes MSE 455 - 39O.S.M. '75 MSE 1
 
zaterdag 16 maart 2019
14:00Jump IJsselstein MSE 242 - 52Red Stars MSE 3
15:15O.S.M. '75 MSE 162 - 75BV Leerdam MSE 1
17:00Quick Runners MSE 175 - 51Almere Pioneers MSE 4
17:15BC Utrecht Cangeroes MSE 352 - 67Blue Arrows MSE 1
 
zondag 10 maart 2019
14:15Blue Arrows MSE 167 - 45Crackerjacks MSE 3
 
zaterdag 9 maart 2019
12:30BV Leerdam MSE 172 - 46De Dunckers MSE 2
14:00Almere Pioneers MSE 431 - 32BC Utrecht Cangeroes MSE 3
15:00BC Utrecht Cangeroes MSE 472 - 30Jump IJsselstein MSE 2
17:15Red Stars MSE 360 - 51Quick Runners MSE 1
 
zaterdag 2 maart 2019
12:15De Dunckers MSE 240 - 68BC Utrecht Cangeroes MSE 4
14:00Almere Pioneers MSE 458 - 51O.S.M. '75 MSE 1
 
zaterdag 16 februari 2019
12:15De Dunckers MSE 258 - 74Quick Runners MSE 1
20:00Red Stars MSE 341 - 56BC Utrecht Cangeroes MSE 4
 
zondag 10 februari 2019
15:15O.S.M. '75 MSE 137 - 55Blue Arrows MSE 1
 
zaterdag 9 februari 2019
17:00Jump IJsselstein MSE 238 - 94Quick Runners MSE 1
17:15BC Utrecht Cangeroes MSE 347 - 44Red Stars MSE 3
17:45Crackerjacks MSE 351 - 54Almere Pioneers MSE 4
19:00BC Utrecht Cangeroes MSE 443 - 36BV Leerdam MSE 1
 
zondag 3 februari 2019
15:00Blue Arrows MSE 152 - 39De Dunckers MSE 2
 
zaterdag 2 februari 2019
16:00Red Stars MSE 340 - 32Crackerjacks MSE 3
17:00Quick Runners MSE 160 - 44BC Utrecht Cangeroes MSE 3
17:30De Dunckers MSE 259 - 53Almere Pioneers MSE 4
19:45BV Leerdam MSE 167 - 48Jump IJsselstein MSE 2
 
zaterdag 26 januari 2019
15:15O.S.M. '75 MSE 162 - 49Red Stars MSE 3
15:45Crackerjacks MSE 348 - 101Quick Runners MSE 1
17:00Jump IJsselstein MSE 273 - 36BC Utrecht Cangeroes MSE 3
19:15BC Utrecht Cangeroes MSE 470 - 49Blue Arrows MSE 1
 
zondag 20 januari 2019
14:00Almere Pioneers MSE 450 - 51BC Utrecht Cangeroes MSE 4
 
zaterdag 19 januari 2019
15:00BC Utrecht Cangeroes MSE 320 - 0Crackerjacks MSE 3
15:15Blue Arrows MSE 140 - 67BV Leerdam MSE 1
17:00Quick Runners MSE 177 - 49O.S.M. '75 MSE 1
17:45Red Stars MSE 374 - 57De Dunckers MSE 2
 
zondag 13 januari 2019
16:45BC Utrecht Cangeroes MSE 490 - 39Red Stars MSE 3
 
zaterdag 12 januari 2019
12:30BV Leerdam MSE 169 - 41Almere Pioneers MSE 4
15:15O.S.M. '75 MSE 138 - 53BC Utrecht Cangeroes MSE 3
15:45Crackerjacks MSE 344 - 40Jump IJsselstein MSE 2
 
zondag 16 december 2018
14:15Blue Arrows MSE 166 - 53Jump IJsselstein MSE 2
15:45O.S.M. '75 MSE 160 - 51Crackerjacks MSE 3
 
zaterdag 15 december 2018
12:30BV Leerdam MSE 164 - 37Red Stars MSE 3
12:30De Dunckers MSE 242 - 52BC Utrecht Cangeroes MSE 3
19:15BC Utrecht Cangeroes MSE 455 - 56Quick Runners MSE 1
 
zondag 9 december 2018
14:00Almere Pioneers MSE 460 - 67Blue Arrows MSE 1
 
zaterdag 8 december 2018
12:30Crackerjacks MSE 344 - 64De Dunckers MSE 2
17:00Quick Runners MSE 155 - 69BV Leerdam MSE 1
18:15Jump IJsselstein MSE 241 - 60O.S.M. '75 MSE 1
21:15BC Utrecht Cangeroes MSE 339 - 66BC Utrecht Cangeroes MSE 4
 
zondag 2 december 2018
13:15Blue Arrows MSE 155 - 46Red Stars MSE 3
 
zaterdag 1 december 2018
11:00De Dunckers MSE 262 - 47O.S.M. '75 MSE 1
14:00Almere Pioneers MSE 458 - 37Jump IJsselstein MSE 2
17:15BC Utrecht Cangeroes MSE 467 - 33Crackerjacks MSE 3
 
vrijdag 30 november 2018
20:30BV Leerdam MSE 181 - 35BC Utrecht Cangeroes MSE 3
 
zondag 25 november 2018
15:15O.S.M. '75 MSE 138 - 39BC Utrecht Cangeroes MSE 4
 
zaterdag 24 november 2018
16:45Red Stars MSE 366 - 60Almere Pioneers MSE 4
17:00Quick Runners MSE 155 - 38Blue Arrows MSE 1
19:00Jump IJsselstein MSE 233 - 50De Dunckers MSE 2
20:30Crackerjacks MSE 357 - 77BV Leerdam MSE 1
 
zondag 11 november 2018
13:45Blue Arrows MSE 163 - 56BC Utrecht Cangeroes MSE 3
 
zaterdag 10 november 2018
14:00Almere Pioneers MSE 464 - 58Quick Runners MSE 1
18:15Red Stars MSE 348 - 33Jump IJsselstein MSE 2
19:00BC Utrecht Cangeroes MSE 475 - 44De Dunckers MSE 2
20:45BV Leerdam MSE 168 - 54O.S.M. '75 MSE 1
 
zondag 4 november 2018
18:00BC Utrecht Cangeroes MSE 332 - 47Almere Pioneers MSE 4
 
zaterdag 3 november 2018
14:15De Dunckers MSE 235 - 56BV Leerdam MSE 1
15:15Crackerjacks MSE 352 - 49Blue Arrows MSE 1
17:00Quick Runners MSE 159 - 51Red Stars MSE 3
18:45Jump IJsselstein MSE 255 - 70BC Utrecht Cangeroes MSE 4
 
zondag 14 oktober 2018
14:15Blue Arrows MSE 140 - 57O.S.M. '75 MSE 1
 
zaterdag 13 oktober 2018
14:00Almere Pioneers MSE 420 - 0Crackerjacks MSE 3
14:15Red Stars MSE 349 - 43BC Utrecht Cangeroes MSE 3
14:30BV Leerdam MSE 153 - 37BC Utrecht Cangeroes MSE 4
17:00Quick Runners MSE 158 - 50Jump IJsselstein MSE 2
 
zaterdag 6 oktober 2018
12:30De Dunckers MSE 261 - 40Blue Arrows MSE 1
15:15O.S.M. '75 MSE 151 - 49Almere Pioneers MSE 4
17:00BC Utrecht Cangeroes MSE 348 - 81Quick Runners MSE 1
17:15Jump IJsselstein MSE 247 - 64BV Leerdam MSE 1
17:45Crackerjacks MSE 338 - 57Red Stars MSE 3
 
zondag 30 september 2018
14:15Blue Arrows MSE 127 - 72BC Utrecht Cangeroes MSE 4
 
zaterdag 29 september 2018
14:00Almere Pioneers MSE 444 - 39De Dunckers MSE 2
15:30Red Stars MSE 367 - 60O.S.M. '75 MSE 1
17:00Quick Runners MSE 180 - 49Crackerjacks MSE 3
17:15BC Utrecht Cangeroes MSE 374 - 65Jump IJsselstein MSE 2
 
zaterdag 22 september 2018
12:30BV Leerdam MSE 168 - 52Blue Arrows MSE 1
13:45De Dunckers MSE 241 - 77Red Stars MSE 3
15:15O.S.M. '75 MSE 152 - 74Quick Runners MSE 1
18:15Crackerjacks MSE 350 - 57BC Utrecht Cangeroes MSE 3
19:15BC Utrecht Cangeroes MSE 464 - 45Almere Pioneers MSE 4
 
zondag 16 september 2018
16:45BC Utrecht Cangeroes MSE 350 - 57O.S.M. '75 MSE 1
 
zaterdag 15 september 2018
14:00Almere Pioneers MSE 449 - 55BV Leerdam MSE 1
16:45Jump IJsselstein MSE 237 - 48Crackerjacks MSE 3
17:00Quick Runners MSE 182 - 59De Dunckers MSE 2

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF