U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


zaterdag 20 april 2019
11:00SBU MSE 5 *?River Trotters MSE 4
16:30Punch MSE 7?EBV Baros MSE 7 **
18:30D.B.V. Rowic MSE 4?Hurricanes MSE 3
 
woensdag 17 april 2019
20:00Hurricanes MSE 374 - 59River Trotters MSE 4
 
zondag 14 april 2019
11:00SBU MSE 5 *54 - 73D.B.V. Rowic MSE 4
 
zaterdag 13 april 2019
13:30EBV Baros MSE 639 - 63Sparta Go MSE 1
14:30Punch MSE 741 - 58Waterdragers MSE 1
17:00EBV Baros MSE 7 **42 - 61Rotterdam Basketbal MSE 2
17:00Rotterdam-Zuid MSE 2 *63 - 36CBV Binnenland MSE 5
18:00Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 360 - 37BV Squirrels MSE 2
 
dinsdag 9 april 2019
20:00Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 390 - 43EBV Baros MSE 7 **
 
zaterdag 6 april 2019
11:00Sparta Go MSE 162 - 49Waterdragers MSE 1
14:00River Trotters MSE 440 - 53Rotterdam-Zuid MSE 2 *
17:45CBV Binnenland MSE 569 - 51EBV Baros MSE 6
20:00BV Squirrels MSE 264 - 51SBU MSE 5 *
 
vrijdag 5 april 2019
21:00EBV Baros MSE 7 **63 - 68Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3
21:00Rotterdam Basketbal MSE 254 - 50Punch MSE 7
 
zaterdag 30 maart 2019
14:15Waterdragers MSE 187 - 37CBV Binnenland MSE 5
14:30Punch MSE 730 - 41Sparta Go MSE 1
15:00Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3111 - 34Rotterdam Basketbal MSE 2
15:00Hurricanes MSE 351 - 56BV Squirrels MSE 2
20:00Rotterdam-Zuid MSE 2 *20 - 0D.B.V. Rowic MSE 4
 
vrijdag 29 maart 2019
19:15EBV Baros MSE 651 - 47River Trotters MSE 4
20:30SBU MSE 5 *70 - 47EBV Baros MSE 7 **
 
woensdag 27 maart 2019
20:00Rotterdam-Zuid MSE 2 *53 - 47Punch MSE 7
 
zaterdag 23 maart 2019
16:00River Trotters MSE 449 - 64Waterdragers MSE 1
16:15CBV Binnenland MSE 562 - 37Sparta Go MSE 1
18:15BV Squirrels MSE 263 - 33Rotterdam-Zuid MSE 2 *
18:30D.B.V. Rowic MSE 459 - 35EBV Baros MSE 6
 
vrijdag 22 maart 2019
20:00Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 365 - 38Punch MSE 7
21:00EBV Baros MSE 7 **56 - 73Hurricanes MSE 3
21:00Rotterdam Basketbal MSE 251 - 80SBU MSE 5 *
 
zaterdag 16 maart 2019
14:30Punch MSE 733 - 37CBV Binnenland MSE 5
16:00Hurricanes MSE 383 - 68Rotterdam Basketbal MSE 2
16:00Waterdragers MSE 157 - 76D.B.V. Rowic MSE 4
16:30Sparta Go MSE 187 - 56River Trotters MSE 4
 
vrijdag 15 maart 2019
20:30SBU MSE 5 *51 - 66Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3
 
zaterdag 9 maart 2019
16:00River Trotters MSE 477 - 71CBV Binnenland MSE 5
16:45BV Squirrels MSE 272 - 37Waterdragers MSE 1
18:00Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 390 - 74Hurricanes MSE 3
18:30D.B.V. Rowic MSE 458 - 69Sparta Go MSE 1
 
vrijdag 8 maart 2019
21:00EBV Baros MSE 7 **42 - 40EBV Baros MSE 6
21:00Rotterdam Basketbal MSE 249 - 50Rotterdam-Zuid MSE 2 *
 
zaterdag 2 maart 2019
16:30D.B.V. Rowic MSE 473 - 84Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3
 
vrijdag 1 maart 2019
21:00EBV Baros MSE 7 **34 - 40SBU MSE 5 *
 
zondag 24 februari 2019
13:00SBU MSE 5 *66 - 45Hurricanes MSE 3
 
zaterdag 23 februari 2019
13:15Sparta Go MSE 151 - 62BV Squirrels MSE 2
 
vrijdag 22 februari 2019
19:15EBV Baros MSE 643 - 63Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3
19:15EBV Baros MSE 7 **67 - 55Waterdragers MSE 1
 
zaterdag 16 februari 2019
16:00Hurricanes MSE 368 - 53SBU MSE 5 *
17:30CBV Binnenland MSE 569 - 74D.B.V. Rowic MSE 4
18:15Waterdragers MSE 164 - 79EBV Baros MSE 7 **
19:15Rotterdam-Zuid MSE 2 *39 - 42Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3
 
vrijdag 15 februari 2019
19:15EBV Baros MSE 661 - 55Rotterdam Basketbal MSE 2
 
zondag 10 februari 2019
13:00Rotterdam-Zuid MSE 2 *31 - 30EBV Baros MSE 7 **
14:00Hurricanes MSE 346 - 38Punch MSE 7
 
zaterdag 9 februari 2019
12:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 355 - 38EBV Baros MSE 6
18:15BV Squirrels MSE 270 - 63CBV Binnenland MSE 5
20:30D.B.V. Rowic MSE 452 - 46River Trotters MSE 4
 
zaterdag 2 februari 2019
11:15River Trotters MSE 435 - 47BV Squirrels MSE 2
12:30Punch MSE 759 - 60D.B.V. Rowic MSE 4
15:15Sparta Go MSE 163 - 77Rotterdam Basketbal MSE 2
16:00CBV Binnenland MSE 520 - 0EBV Baros MSE 7 **
16:15Waterdragers MSE 161 - 72Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3
20:00Rotterdam-Zuid MSE 2 *41 - 81Hurricanes MSE 3
 
vrijdag 1 februari 2019
21:00EBV Baros MSE 630 - 58SBU MSE 5 *
 
zondag 27 januari 2019
15:00Hurricanes MSE 366 - 55EBV Baros MSE 6
 
zaterdag 26 januari 2019
14:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 342 - 70Sparta Go MSE 1
18:15BV Squirrels MSE 220 - 0D.B.V. Rowic MSE 4
 
vrijdag 25 januari 2019
19:15EBV Baros MSE 7 **65 - 46River Trotters MSE 4
 
zaterdag 19 januari 2019
15:15Sparta Go MSE 120 - 0SBU MSE 5 *
16:00EBV Baros MSE 630 - 36Rotterdam-Zuid MSE 2 *
16:30BV Squirrels MSE 262 - 37Punch MSE 7
17:45CBV Binnenland MSE 558 - 71Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3
18:15Waterdragers MSE 153 - 77Hurricanes MSE 3
18:30D.B.V. Rowic MSE 442 - 58EBV Baros MSE 7 **
 
zaterdag 12 januari 2019
14:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 372 - 43River Trotters MSE 4
17:15Hurricanes MSE 365 - 60Sparta Go MSE 1
20:15Rotterdam-Zuid MSE 2 *39 - 37Waterdragers MSE 1
 
vrijdag 11 januari 2019
19:15EBV Baros MSE 7 **52 - 59BV Squirrels MSE 2
20:30SBU MSE 5 *67 - 72CBV Binnenland MSE 5
21:00EBV Baros MSE 646 - 38Punch MSE 7
 
zaterdag 5 januari 2019
11:00Sparta Go MSE 120 - 0Rotterdam-Zuid MSE 2 *
14:00River Trotters MSE 442 - 48SBU MSE 5 *
15:45CBV Binnenland MSE 573 - 63Hurricanes MSE 3
16:15Waterdragers MSE 159 - 56EBV Baros MSE 6
18:00BV Squirrels MSE 254 - 42Rotterdam Basketbal MSE 2
 
zaterdag 22 december 2018
18:30D.B.V. Rowic MSE 456 - 31Punch MSE 7
 
zaterdag 15 december 2018
15:15Sparta Go MSE 181 - 24EBV Baros MSE 6
17:30BV Squirrels MSE 256 - 49Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3
17:45CBV Binnenland MSE 557 - 53Rotterdam-Zuid MSE 2 *
18:30D.B.V. Rowic MSE 448 - 77SBU MSE 5 *
20:00Waterdragers MSE 138 - 62Punch MSE 7
 
vrijdag 14 december 2018
21:00Rotterdam Basketbal MSE 292 - 82EBV Baros MSE 7 **
 
zondag 9 december 2018
17:00SBU MSE 5 *48 - 38BV Squirrels MSE 2
 
zaterdag 8 december 2018
16:00Rotterdam-Zuid MSE 2 *46 - 34River Trotters MSE 4
16:00Waterdragers MSE 132 - 47Sparta Go MSE 1
18:00Hurricanes MSE 367 - 49D.B.V. Rowic MSE 4
 
vrijdag 7 december 2018
19:15EBV Baros MSE 658 - 46CBV Binnenland MSE 5
 
zaterdag 1 december 2018
14:15CBV Binnenland MSE 560 - 68Waterdragers MSE 1
15:15Sparta Go MSE 181 - 39Punch MSE 7
16:30BV Squirrels MSE 220 - 0Hurricanes MSE 3
18:30D.B.V. Rowic MSE 463 - 39Rotterdam-Zuid MSE 2 *
 
vrijdag 30 november 2018
21:00River Trotters MSE 431 - 46EBV Baros MSE 6
21:00Rotterdam Basketbal MSE 261 - 71Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3
 
zondag 25 november 2018
15:00SBU MSE 5 *47 - 60Rotterdam Basketbal MSE 2
18:15Hurricanes MSE 379 - 20EBV Baros MSE 7 **
 
zaterdag 24 november 2018
12:30Punch MSE 753 - 72Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3
14:30EBV Baros MSE 641 - 81D.B.V. Rowic MSE 4
15:00Sparta Go MSE 169 - 27CBV Binnenland MSE 5
16:00Waterdragers MSE 147 - 55River Trotters MSE 4
20:00Rotterdam-Zuid MSE 2 *54 - 30BV Squirrels MSE 2
 
vrijdag 16 november 2018
19:15EBV Baros MSE 638 - 91Hurricanes MSE 3
19:15EBV Baros MSE 7 **74 - 67CBV Binnenland MSE 5
21:00Rotterdam Basketbal MSE 251 - 56Sparta Go MSE 1
 
zondag 11 november 2018
16:30D.B.V. Rowic MSE 461 - 54Waterdragers MSE 1
 
zaterdag 10 november 2018
11:15River Trotters MSE 448 - 69Sparta Go MSE 1
15:00BV Squirrels MSE 268 - 45EBV Baros MSE 6
15:30CBV Binnenland MSE 567 - 52Punch MSE 7
 
vrijdag 9 november 2018
19:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 366 - 47SBU MSE 5 *
21:00EBV Baros MSE 7 **46 - 39Rotterdam-Zuid MSE 2 *
21:00Rotterdam Basketbal MSE 266 - 75Hurricanes MSE 3
 
zondag 4 november 2018
16:30Punch MSE 751 - 47SBU MSE 5 *
 
zaterdag 3 november 2018
15:15EBV Baros MSE 634 - 35EBV Baros MSE 7 **
15:15Sparta Go MSE 161 - 49D.B.V. Rowic MSE 4
16:00Waterdragers MSE 150 - 58BV Squirrels MSE 2
18:00Hurricanes MSE 30 - 20Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3
19:30CBV Binnenland MSE 550 - 66River Trotters MSE 4
20:00Rotterdam-Zuid MSE 2 *61 - 41Rotterdam Basketbal MSE 2
 
zaterdag 27 oktober 2018
12:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 368 - 43Rotterdam-Zuid MSE 2 *
15:00BV Squirrels MSE 272 - 65Sparta Go MSE 1
15:00River Trotters MSE 479 - 38Punch MSE 7
17:00SBU MSE 5 *53 - 59Waterdragers MSE 1
20:30D.B.V. Rowic MSE 471 - 68CBV Binnenland MSE 5
 
vrijdag 26 oktober 2018
21:00Rotterdam Basketbal MSE 240 - 44EBV Baros MSE 6
 
woensdag 24 oktober 2018
20:00Rotterdam-Zuid MSE 2 *62 - 45SBU MSE 5 *
 
zaterdag 20 oktober 2018
12:30Punch MSE 737 - 79Hurricanes MSE 3
15:00CBV Binnenland MSE 566 - 43BV Squirrels MSE 2
15:00Sparta Go MSE 165 - 31EBV Baros MSE 7 **
17:00River Trotters MSE 484 - 71D.B.V. Rowic MSE 4
18:00Waterdragers MSE 162 - 48Rotterdam Basketbal MSE 2
 
zondag 14 oktober 2018
15:00SBU MSE 5 *51 - 30EBV Baros MSE 6
 
zaterdag 13 oktober 2018
12:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 381 - 51Waterdragers MSE 1
16:30BV Squirrels MSE 258 - 35River Trotters MSE 4
20:00Hurricanes MSE 360 - 31Rotterdam-Zuid MSE 2 *
 
zaterdag 6 oktober 2018
12:30Punch MSE 749 - 55Rotterdam-Zuid MSE 2 *
13:00Sparta Go MSE 154 - 64Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3
14:15Waterdragers MSE 155 - 50SBU MSE 5 *
16:30D.B.V. Rowic MSE 444 - 49BV Squirrels MSE 2
18:00CBV Binnenland MSE 5109 - 54Rotterdam Basketbal MSE 2
19:00River Trotters MSE 420 - 0EBV Baros MSE 7 **
 
zaterdag 29 september 2018
14:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 375 - 38CBV Binnenland MSE 5
14:30Punch MSE 741 - 66BV Squirrels MSE 2
18:00Hurricanes MSE 376 - 35Waterdragers MSE 1
19:00Rotterdam-Zuid MSE 2 *59 - 37EBV Baros MSE 6
 
vrijdag 28 september 2018
21:00EBV Baros MSE 7 **34 - 87D.B.V. Rowic MSE 4
21:00Rotterdam Basketbal MSE 255 - 57River Trotters MSE 4
 
zaterdag 22 september 2018
14:30Punch MSE 756 - 35EBV Baros MSE 6
15:15Sparta Go MSE 176 - 55Hurricanes MSE 3
16:30BV Squirrels MSE 276 - 37EBV Baros MSE 7 **
18:00River Trotters MSE 443 - 64Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3
18:00Waterdragers MSE 155 - 43Rotterdam-Zuid MSE 2 *
20:00CBV Binnenland MSE 552 - 76SBU MSE 5 *
20:30D.B.V. Rowic MSE 492 - 29Rotterdam Basketbal MSE 2
 
zaterdag 15 september 2018
12:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 359 - 66D.B.V. Rowic MSE 4
19:00Rotterdam-Zuid MSE 2 *41 - 39Sparta Go MSE 1
 
vrijdag 14 september 2018
21:00EBV Baros MSE 630 - 59Waterdragers MSE 1
21:00EBV Baros MSE 7 **44 - 39Punch MSE 7
21:00Rotterdam Basketbal MSE 251 - 99BV Squirrels MSE 2
 
zondag 9 september 2018
17:00SBU MSE 5 *33 - 44Rotterdam-Zuid MSE 2 *

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF