U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - Poule A


zaterdag 13 april 2019
09:45Forwodians X10 142 - 35Solar systemen-Grasshoppers X10 2
12:15Zoebas X10 342 - 42Lokomotief X10 2
16:00MSV Basketbal X10 162 - 24BS Leiden X10 3
 
zondag 7 april 2019
15:00BS Leiden X10 334 - 34Forwodians X10 1
 
zaterdag 6 april 2019
09:30Solar systemen-Grasshoppers X10 230 - 47Zoebas X10 3
11:45Lokomotief X10 236 - 60MSV Basketbal X10 1
 
zaterdag 30 maart 2019
09:45Forwodians X10 123 - 39Zoebas X10 3
11:00BS Leiden X10 326 - 58Lokomotief X10 2
17:30MSV Basketbal X10 131 - 39Solar systemen-Grasshoppers X10 2
 
zaterdag 23 maart 2019
09:30Solar systemen-Grasshoppers X10 261 - 60Lokomotief X10 2
10:45Zoebas X10 335 - 38BS Leiden X10 3
17:00MSV Basketbal X10 138 - 41Forwodians X10 1
 
zaterdag 16 maart 2019
09:45Forwodians X10 148 - 42Lokomotief X10 2
17:00BS Leiden X10 325 - 16Solar systemen-Grasshoppers X10 2
17:30MSV Basketbal X10 136 - 40Zoebas X10 3
 
zondag 10 maart 2019
15:00Lokomotief X10 240 - 32BS Leiden X10 3
 
zaterdag 9 maart 2019
09:30Solar systemen-Grasshoppers X10 261 - 35MSV Basketbal X10 1
10:45Zoebas X10 322 - 36Forwodians X10 1
 
zondag 10 februari 2019
17:00BS Leiden X10 335 - 26MSV Basketbal X10 1
 
zaterdag 9 februari 2019
15:15Solar systemen-Grasshoppers X10 236 - 39Forwodians X10 1
 
zondag 3 februari 2019
13:00Lokomotief X10 263 - 31Zoebas X10 3
 
zaterdag 26 januari 2019
09:45Forwodians X10 157 - 26MSV Basketbal X10 1
11:45Lokomotief X10 254 - 30Solar systemen-Grasshoppers X10 2
17:00BS Leiden X10 317 - 30Zoebas X10 3
 
zaterdag 19 januari 2019
12:15Zoebas X10 322 - 18Solar systemen-Grasshoppers X10 2
14:30Forwodians X10 149 - 38BS Leiden X10 3
17:45MSV Basketbal X10 144 - 58Lokomotief X10 2
 
zaterdag 12 januari 2019
11:00Zoebas X10 323 - 40MSV Basketbal X10 1
11:30Solar systemen-Grasshoppers X10 243 - 44BS Leiden X10 3
12:00Lokomotief X10 245 - 22Forwodians X10 1

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF