U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


zondag 28 april 2019
17:00Den Dungk MSE 275 - 77Tantalus MSE 2
 
zaterdag 20 april 2019
15:00B.C. Virtus MSE 265 - 75Tracks Parkstad MSE 1
 
zondag 14 april 2019
16:00Den Dungk MSE 274 - 64Attacus MSE 2
 
zaterdag 13 april 2019
13:00Tracks Parkstad MSE 191 - 60Valkenswaard Falcons MSE 1
16:30Agathos MSE 181 - 54Springfield MSE 1
20:00Vlijmscherp SVH MSE 1101 - 65B.C. Virtus MSE 2
 
vrijdag 12 april 2019
19:00TSBV Pendragon MSE 297 - 65B.C. Waldric MSE 1
19:30Tantalus MSE 263 - 65Akros MSE 1
 
zaterdag 6 april 2019
15:00Valkenswaard Falcons MSE 175 - 101Tantalus MSE 2
18:00Attacus MSE 280 - 70TSBV Pendragon MSE 2
20:45Akros MSE 169 - 53Den Dungk MSE 2
 
vrijdag 5 april 2019
21:15Springfield MSE 158 - 73Vlijmscherp SVH MSE 1
 
zondag 31 maart 2019
19:15Den Dungk MSE 258 - 93TSBV Pendragon MSE 2
 
zaterdag 30 maart 2019
16:30Agathos MSE 120 - 0Attacus MSE 2
20:00Tracks Parkstad MSE 190 - 52Springfield MSE 1
20:00Vlijmscherp SVH MSE 186 - 55B.C. Waldric MSE 1
 
vrijdag 29 maart 2019
21:30Tantalus MSE 279 - 58B.C. Virtus MSE 2
 
zaterdag 23 maart 2019
14:00Attacus MSE 256 - 74Vlijmscherp SVH MSE 1
16:15B.C. Virtus MSE 267 - 61Akros MSE 1
20:15Valkenswaard Falcons MSE 1100 - 72Den Dungk MSE 2
20:30B.C. Waldric MSE 188 - 96Tracks Parkstad MSE 1
 
vrijdag 22 maart 2019
19:00TSBV Pendragon MSE 281 - 79Agathos MSE 1
21:15Springfield MSE 171 - 78Tantalus MSE 2
 
zondag 17 maart 2019
16:30Vlijmscherp SVH MSE 167 - 72TSBV Pendragon MSE 2
 
zaterdag 16 maart 2019
16:00Tracks Parkstad MSE 1109 - 88Attacus MSE 2
19:00Valkenswaard Falcons MSE 187 - 81B.C. Virtus MSE 2
20:45Akros MSE 168 - 62Springfield MSE 1
20:45Den Dungk MSE 260 - 65Agathos MSE 1
 
vrijdag 15 maart 2019
19:30Tantalus MSE 262 - 44B.C. Waldric MSE 1
 
zaterdag 9 maart 2019
14:00Attacus MSE 255 - 60Tantalus MSE 2
16:15B.C. Virtus MSE 286 - 65Den Dungk MSE 2
16:30Agathos MSE 168 - 62Vlijmscherp SVH MSE 1
20:30B.C. Waldric MSE 158 - 61Akros MSE 1
21:00Springfield MSE 154 - 66Valkenswaard Falcons MSE 1
 
vrijdag 8 maart 2019
21:00TSBV Pendragon MSE 2120 - 81Tracks Parkstad MSE 1
 
zaterdag 23 februari 2019
15:30B.C. Virtus MSE 263 - 62Tantalus MSE 2
20:45Akros MSE 188 - 48Valkenswaard Falcons MSE 1
 
zaterdag 16 februari 2019
20:30B.C. Waldric MSE 162 - 85Agathos MSE 1
 
zondag 10 februari 2019
18:30Tracks Parkstad MSE 182 - 69Agathos MSE 1
 
zaterdag 9 februari 2019
14:00Den Dungk MSE 245 - 93Vlijmscherp SVH MSE 1
15:45B.C. Virtus MSE 264 - 88Springfield MSE 1
20:00Valkenswaard Falcons MSE 185 - 51B.C. Waldric MSE 1
20:45Akros MSE 178 - 77Attacus MSE 2
 
vrijdag 8 februari 2019
19:30Tantalus MSE 256 - 63TSBV Pendragon MSE 2
 
zondag 3 februari 2019
16:30Vlijmscherp SVH MSE 181 - 70Tracks Parkstad MSE 1
 
zaterdag 2 februari 2019
16:30Agathos MSE 188 - 72Tantalus MSE 2
20:00Attacus MSE 278 - 59Valkenswaard Falcons MSE 1
20:30B.C. Waldric MSE 172 - 66B.C. Virtus MSE 2
 
vrijdag 1 februari 2019
19:00TSBV Pendragon MSE 282 - 68Akros MSE 1
21:15Springfield MSE 173 - 67Den Dungk MSE 2
 
zondag 27 januari 2019
18:15Den Dungk MSE 272 - 65Tracks Parkstad MSE 1
 
zaterdag 26 januari 2019
16:15B.C. Virtus MSE 274 - 65Attacus MSE 2
19:00Valkenswaard Falcons MSE 1100 - 73TSBV Pendragon MSE 2
20:45Akros MSE 162 - 56Agathos MSE 1
21:00Springfield MSE 192 - 55B.C. Waldric MSE 1
 
vrijdag 25 januari 2019
21:30Tantalus MSE 269 - 74Vlijmscherp SVH MSE 1
 
zondag 20 januari 2019
14:30Tracks Parkstad MSE 166 - 63Tantalus MSE 2
16:30Vlijmscherp SVH MSE 159 - 71Akros MSE 1
 
zaterdag 19 januari 2019
16:00Attacus MSE 284 - 57Springfield MSE 1
16:30Agathos MSE 190 - 57Valkenswaard Falcons MSE 1
 
vrijdag 18 januari 2019
21:00TSBV Pendragon MSE 280 - 51B.C. Virtus MSE 2
 
zaterdag 12 januari 2019
16:15B.C. Virtus MSE 263 - 78Agathos MSE 1
18:30Valkenswaard Falcons MSE 165 - 90Vlijmscherp SVH MSE 1
20:30B.C. Waldric MSE 157 - 64Attacus MSE 2
20:45Akros MSE 154 - 63Tracks Parkstad MSE 1
 
vrijdag 11 januari 2019
21:15Springfield MSE 181 - 96TSBV Pendragon MSE 2
21:30Tantalus MSE 258 - 61Den Dungk MSE 2
 
zaterdag 5 januari 2019
19:15Den Dungk MSE 277 - 75B.C. Waldric MSE 1
 
zaterdag 15 december 2018
16:00Attacus MSE 277 - 71Den Dungk MSE 2
16:15B.C. Virtus MSE 279 - 100Vlijmscherp SVH MSE 1
18:45Valkenswaard Falcons MSE 173 - 104Tracks Parkstad MSE 1
20:30B.C. Waldric MSE 168 - 91TSBV Pendragon MSE 2
20:45Akros MSE 177 - 58Tantalus MSE 2
 
vrijdag 14 december 2018
21:15Springfield MSE 172 - 75Agathos MSE 1
 
zondag 9 december 2018
15:45Den Dungk MSE 280 - 72Akros MSE 1
 
zaterdag 8 december 2018
16:30Agathos MSE 187 - 69B.C. Waldric MSE 1
16:30Tracks Parkstad MSE 196 - 79B.C. Virtus MSE 2
20:00Vlijmscherp SVH MSE 188 - 69Springfield MSE 1
 
vrijdag 7 december 2018
19:00TSBV Pendragon MSE 2104 - 78Attacus MSE 2
19:30Tantalus MSE 278 - 68Valkenswaard Falcons MSE 1
 
zaterdag 1 december 2018
18:00Attacus MSE 255 - 85Agathos MSE 1
20:15Valkenswaard Falcons MSE 176 - 75Akros MSE 1
20:30B.C. Waldric MSE 169 - 74Vlijmscherp SVH MSE 1
 
vrijdag 30 november 2018
21:00TSBV Pendragon MSE 2101 - 91Den Dungk MSE 2
21:15Springfield MSE 176 - 84Tracks Parkstad MSE 1
 
zondag 25 november 2018
16:30Vlijmscherp SVH MSE 173 - 59Attacus MSE 2
20:00Den Dungk MSE 259 - 73Valkenswaard Falcons MSE 1
 
zaterdag 24 november 2018
15:00Tracks Parkstad MSE 176 - 52B.C. Waldric MSE 1
16:30Agathos MSE 193 - 72TSBV Pendragon MSE 2
20:45Akros MSE 162 - 54B.C. Virtus MSE 2
 
vrijdag 23 november 2018
21:30Tantalus MSE 243 - 53Springfield MSE 1
 
zaterdag 10 november 2018
16:15B.C. Virtus MSE 253 - 65Valkenswaard Falcons MSE 1
16:30Agathos MSE 1105 - 75Den Dungk MSE 2
18:00Attacus MSE 264 - 82Tracks Parkstad MSE 1
18:30Springfield MSE 181 - 69Akros MSE 1
20:30B.C. Waldric MSE 147 - 74Tantalus MSE 2
 
vrijdag 9 november 2018
21:00TSBV Pendragon MSE 284 - 105Vlijmscherp SVH MSE 1
 
zaterdag 3 november 2018
17:45Den Dungk MSE 268 - 59B.C. Virtus MSE 2
19:00Valkenswaard Falcons MSE 175 - 85Springfield MSE 1
20:00Tracks Parkstad MSE 193 - 61TSBV Pendragon MSE 2
20:00Vlijmscherp SVH MSE 173 - 65Agathos MSE 1
20:45Akros MSE 183 - 70B.C. Waldric MSE 1
 
vrijdag 2 november 2018
19:30Tantalus MSE 289 - 95Attacus MSE 2
 
zaterdag 27 oktober 2018
16:00Attacus MSE 280 - 61Akros MSE 1
 
vrijdag 26 oktober 2018
21:30Tantalus MSE 269 - 68Tracks Parkstad MSE 1
 
zaterdag 13 oktober 2018
16:30Agathos MSE 183 - 59Tracks Parkstad MSE 1
20:00Vlijmscherp SVH MSE 176 - 64Den Dungk MSE 2
20:30B.C. Waldric MSE 10 - 0Valkenswaard Falcons MSE 1
 
vrijdag 12 oktober 2018
21:00TSBV Pendragon MSE 274 - 54Tantalus MSE 2
21:15Springfield MSE 166 - 59B.C. Virtus MSE 2
 
zondag 7 oktober 2018
19:45Den Dungk MSE 255 - 93Springfield MSE 1
 
zaterdag 6 oktober 2018
14:00Tracks Parkstad MSE 180 - 57Vlijmscherp SVH MSE 1
17:15B.C. Virtus MSE 273 - 59B.C. Waldric MSE 1
20:30Valkenswaard Falcons MSE 176 - 57Attacus MSE 2
20:45Akros MSE 167 - 75TSBV Pendragon MSE 2
 
vrijdag 5 oktober 2018
21:30Tantalus MSE 259 - 87Agathos MSE 1
 
zondag 30 september 2018
16:30Tracks Parkstad MSE 161 - 57Den Dungk MSE 2
 
zaterdag 29 september 2018
16:30Agathos MSE 185 - 69Akros MSE 1
20:00Attacus MSE 259 - 74B.C. Virtus MSE 2
20:00Vlijmscherp SVH MSE 171 - 74Tantalus MSE 2
20:30B.C. Waldric MSE 159 - 77Springfield MSE 1
 
vrijdag 28 september 2018
21:00TSBV Pendragon MSE 284 - 53Valkenswaard Falcons MSE 1
 
zaterdag 22 september 2018
18:45Valkenswaard Falcons MSE 166 - 63Agathos MSE 1
20:30B.C. Waldric MSE 154 - 56Den Dungk MSE 2
20:45Akros MSE 152 - 68Vlijmscherp SVH MSE 1
 
vrijdag 21 september 2018
19:30B.C. Virtus MSE 242 - 62TSBV Pendragon MSE 2
21:15Springfield MSE 187 - 83Attacus MSE 2
 
zondag 16 september 2018
18:30Tracks Parkstad MSE 169 - 58Akros MSE 1
 
zaterdag 15 september 2018
16:30Agathos MSE 172 - 67B.C. Virtus MSE 2
20:00Attacus MSE 282 - 66B.C. Waldric MSE 1
20:00Vlijmscherp SVH MSE 161 - 58Valkenswaard Falcons MSE 1
 
vrijdag 14 september 2018
21:00TSBV Pendragon MSE 267 - 63Springfield MSE 1

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF