U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


donderdag 23 mei 2019
20:30E.B.C.G. MSE 165 - 68Jumpers '76 MSE 1
 
zaterdag 18 mei 2019
15:00Achilles '71 MSE 166 - 48BC Bumpers MSE 1
 
zaterdag 11 mei 2019
13:00Achilles '71 MSE 1100 - 42Gennep Cougars MSE 1
 
zondag 28 april 2019
15:00Jumping Giants MSE 178 - 77BC Deurne Pioniers MSE 1
 
zaterdag 20 april 2019
16:00Jumpers '76 MSE 158 - 79Yellow Sox MSE 1
 
vrijdag 19 april 2019
20:30Gennep Cougars MSE 167 - 68Tantalus MSE 3
 
zondag 14 april 2019
13:00Achilles '71 MSE 159 - 65Tantalus MSE 3
 
zaterdag 13 april 2019
13:00BC Bumpers MSE 173 - 89Jumping Giants MSE 1
16:00Jumpers '76 MSE 153 - 52E.B.C.G. MSE 1
20:30BC Deurne Pioniers MSE 174 - 68BV Schijndel MSE 1
 
zaterdag 6 april 2019
12:45Gennep Cougars MSE 154 - 76BC Deurne Pioniers MSE 1
17:30E.B.C.G. MSE 154 - 65BC Bumpers MSE 1
19:00Yellow Sox MSE 170 - 54BC LIESHOUT MSE 1
20:00BV Schijndel MSE 137 - 48Achilles '71 MSE 1
 
vrijdag 5 april 2019
21:30Tantalus MSE 379 - 73Jumpers '76 MSE 1
 
zondag 31 maart 2019
12:30Jumping Giants MSE 197 - 44E.B.C.G. MSE 1
 
zaterdag 30 maart 2019
13:00BC Bumpers MSE 179 - 57Tantalus MSE 3
13:30Jumpers '76 MSE 173 - 64BV Schijndel MSE 1
20:30BC Deurne Pioniers MSE 199 - 69Yellow Sox MSE 1
 
zondag 24 maart 2019
13:15Gennep Cougars MSE 156 - 66Jumpers '76 MSE 1
 
zaterdag 23 maart 2019
18:15BC LIESHOUT MSE 168 - 64BC Deurne Pioniers MSE 1
19:00Yellow Sox MSE 141 - 61Achilles '71 MSE 1
20:00BV Schijndel MSE 171 - 59BC Bumpers MSE 1
 
vrijdag 22 maart 2019
19:30Tantalus MSE 359 - 99Jumping Giants MSE 1
 
zondag 17 maart 2019
12:30Jumping Giants MSE 1102 - 53BV Schijndel MSE 1
13:00Achilles '71 MSE 168 - 77BC LIESHOUT MSE 1
 
zaterdag 16 maart 2019
13:00BC Bumpers MSE 1105 - 60Gennep Cougars MSE 1
17:30E.B.C.G. MSE 166 - 86Tantalus MSE 3
 
zondag 10 maart 2019
13:15Gennep Cougars MSE 142 - 78Jumping Giants MSE 1
 
zaterdag 9 maart 2019
19:00Yellow Sox MSE 179 - 63BC Bumpers MSE 1
20:00BV Schijndel MSE 151 - 62E.B.C.G. MSE 1
20:15BC LIESHOUT MSE 167 - 65Jumpers '76 MSE 1
20:30BC Deurne Pioniers MSE 164 - 49Achilles '71 MSE 1
 
zondag 24 februari 2019
12:30Jumping Giants MSE 179 - 57Achilles '71 MSE 1
 
zaterdag 23 februari 2019
15:30Jumpers '76 MSE 147 - 72BC Deurne Pioniers MSE 1
 
zondag 17 februari 2019
13:00Achilles '71 MSE 176 - 46BV Schijndel MSE 1
 
zondag 10 februari 2019
15:00Jumping Giants MSE 180 - 55Yellow Sox MSE 1
 
zaterdag 9 februari 2019
10:45BC Bumpers MSE 189 - 58BC LIESHOUT MSE 1
17:30E.B.C.G. MSE 172 - 55Gennep Cougars MSE 1
 
vrijdag 8 februari 2019
21:30Tantalus MSE 362 - 58BV Schijndel MSE 1
 
zondag 3 februari 2019
13:30Achilles '71 MSE 158 - 56Jumpers '76 MSE 1
 
zaterdag 2 februari 2019
16:30BC Deurne Pioniers MSE 176 - 67BC Bumpers MSE 1
19:00Yellow Sox MSE 175 - 57E.B.C.G. MSE 1
20:15BC LIESHOUT MSE 164 - 67Jumping Giants MSE 1
 
zaterdag 26 januari 2019
17:30E.B.C.G. MSE 150 - 63BC LIESHOUT MSE 1
20:00BV Schijndel MSE 155 - 50Gennep Cougars MSE 1
 
vrijdag 25 januari 2019
19:30Tantalus MSE 372 - 71Yellow Sox MSE 1
 
zondag 20 januari 2019
12:00Achilles '71 MSE 150 - 48Jumping Giants MSE 1
 
zaterdag 19 januari 2019
16:00Jumpers '76 MSE 168 - 76BC Bumpers MSE 1
16:30BC Deurne Pioniers MSE 185 - 77E.B.C.G. MSE 1
19:00Yellow Sox MSE 167 - 45BV Schijndel MSE 1
20:15BC LIESHOUT MSE 161 - 68Tantalus MSE 3
 
zondag 13 januari 2019
13:00Jumping Giants MSE 1102 - 43Jumpers '76 MSE 1
13:15Gennep Cougars MSE 173 - 62Yellow Sox MSE 1
 
zaterdag 12 januari 2019
17:30E.B.C.G. MSE 148 - 66Achilles '71 MSE 1
20:00BV Schijndel MSE 151 - 62BC LIESHOUT MSE 1
 
vrijdag 11 januari 2019
19:30Tantalus MSE 366 - 78BC Deurne Pioniers MSE 1
 
zondag 16 december 2018
10:30Jumping Giants MSE 198 - 37BC Bumpers MSE 1
13:15Gennep Cougars MSE 171 - 64BC LIESHOUT MSE 1
 
zaterdag 15 december 2018
18:30BV Schijndel MSE 142 - 77BC Deurne Pioniers MSE 1
 
vrijdag 14 december 2018
21:30Tantalus MSE 358 - 72Achilles '71 MSE 1
 
zaterdag 8 december 2018
13:00BC Bumpers MSE 178 - 71E.B.C.G. MSE 1
20:15BC Deurne Pioniers MSE 167 - 63Gennep Cougars MSE 1
20:15BC LIESHOUT MSE 155 - 68Yellow Sox MSE 1
 
zondag 2 december 2018
13:15Gennep Cougars MSE 167 - 59Achilles '71 MSE 1
 
zaterdag 1 december 2018
17:30E.B.C.G. MSE 157 - 82Jumping Giants MSE 1
19:00Yellow Sox MSE 165 - 68BC Deurne Pioniers MSE 1
20:00BV Schijndel MSE 163 - 61Jumpers '76 MSE 1
 
vrijdag 30 november 2018
21:30Tantalus MSE 375 - 64BC Bumpers MSE 1
 
zondag 25 november 2018
13:00Achilles '71 MSE 159 - 73Yellow Sox MSE 1
14:30Jumping Giants MSE 189 - 69Tantalus MSE 3
 
zaterdag 24 november 2018
11:00BC Bumpers MSE 145 - 79BV Schijndel MSE 1
16:00Jumpers '76 MSE 158 - 78Gennep Cougars MSE 1
16:45BC Deurne Pioniers MSE 188 - 62BC LIESHOUT MSE 1
 
zondag 11 november 2018
13:15Gennep Cougars MSE 197 - 46BC Bumpers MSE 1
 
zaterdag 10 november 2018
19:00Yellow Sox MSE 1104 - 67Jumpers '76 MSE 1
20:00BV Schijndel MSE 154 - 76Jumping Giants MSE 1
20:15BC LIESHOUT MSE 174 - 68Achilles '71 MSE 1
 
vrijdag 9 november 2018
19:30Tantalus MSE 366 - 53E.B.C.G. MSE 1
 
zondag 4 november 2018
15:00Achilles '71 MSE 165 - 66BC Deurne Pioniers MSE 1
15:00Jumping Giants MSE 162 - 60Gennep Cougars MSE 1
 
zaterdag 3 november 2018
13:00BC Bumpers MSE 140 - 97Yellow Sox MSE 1
15:45E.B.C.G. MSE 156 - 42BV Schijndel MSE 1
16:00Jumpers '76 MSE 177 - 98BC LIESHOUT MSE 1
 
zondag 14 oktober 2018
13:15Gennep Cougars MSE 169 - 57E.B.C.G. MSE 1
 
zaterdag 13 oktober 2018
19:00BC Deurne Pioniers MSE 191 - 54Jumpers '76 MSE 1
19:00Yellow Sox MSE 163 - 52Jumping Giants MSE 1
20:00BV Schijndel MSE 164 - 68Tantalus MSE 3
20:15BC LIESHOUT MSE 179 - 59BC Bumpers MSE 1
 
zondag 7 oktober 2018
17:00Jumping Giants MSE 173 - 66BC LIESHOUT MSE 1
 
zaterdag 6 oktober 2018
13:00BC Bumpers MSE 165 - 99BC Deurne Pioniers MSE 1
13:30Jumpers '76 MSE 152 - 61Achilles '71 MSE 1
17:30E.B.C.G. MSE 167 - 87Yellow Sox MSE 1
 
vrijdag 5 oktober 2018
19:30Tantalus MSE 350 - 81Gennep Cougars MSE 1
 
zondag 30 september 2018
13:15Gennep Cougars MSE 172 - 54BV Schijndel MSE 1
15:00BC Bumpers MSE 184 - 45Achilles '71 MSE 1
 
zaterdag 29 september 2018
18:45BC Deurne Pioniers MSE 161 - 75Jumping Giants MSE 1
19:00Yellow Sox MSE 160 - 39Tantalus MSE 3
20:15BC LIESHOUT MSE 179 - 67E.B.C.G. MSE 1
 
zaterdag 22 september 2018
15:00BC Bumpers MSE 158 - 60Jumpers '76 MSE 1
17:30E.B.C.G. MSE 163 - 95BC Deurne Pioniers MSE 1
20:00BV Schijndel MSE 156 - 64Yellow Sox MSE 1
 
vrijdag 21 september 2018
19:30Tantalus MSE 354 - 64BC LIESHOUT MSE 1
 
zondag 16 september 2018
15:00Achilles '71 MSE 179 - 59E.B.C.G. MSE 1
 
zaterdag 15 september 2018
16:00Jumpers '76 MSE 158 - 85Jumping Giants MSE 1
19:00Yellow Sox MSE 150 - 65Gennep Cougars MSE 1
20:15BC LIESHOUT MSE 174 - 55BV Schijndel MSE 1
20:30BC Deurne Pioniers MSE 1100 - 67Tantalus MSE 3

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF