U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

3e Klasse - Gemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie - Poule A


zaterdag 20 april 2019
12:00E.L.B.C. X10 244 - 33E.L.B.C. X10 1 (VR)
 
zaterdag 13 april 2019
10:00BBF MIGLIORE X10 137 - 29Simple Dribble X10 1 (K)
12:00B.C. Virtus X10 144 - 45E.L.B.C. X10 2
14:45Vossenberg X10 1 *33 - 33E.L.B.C. X10 1 (VR)
 
zaterdag 6 april 2019
10:00E.L.B.C. X10 230 - 38Vossenberg X10 1 *
10:30Simple Dribble X10 1 (K)27 - 44B.C. Virtus X10 1
11:30E.L.B.C. X10 1 (VR)25 - 64BBF MIGLIORE X10 1
 
zaterdag 30 maart 2019
12:00B.C. Virtus X10 120 - 0Vossenberg X10 1 *
13:00BBF MIGLIORE X10 123 - 24E.L.B.C. X10 2
 
zaterdag 23 maart 2019
12:00BBF MIGLIORE X10 128 - 41B.C. Virtus X10 1
14:45Vossenberg X10 1 *39 - 46Simple Dribble X10 1 (K)
 
zaterdag 16 maart 2019
12:00B.C. Virtus X10 128 - 15E.L.B.C. X10 1 (VR)
12:00BBF MIGLIORE X10 130 - 34Vossenberg X10 1 *
13:30Simple Dribble X10 1 (K)60 - 18E.L.B.C. X10 2
 
zaterdag 9 maart 2019
10:00E.L.B.C. X10 1 (VR)29 - 50Simple Dribble X10 1 (K)
11:30E.L.B.C. X10 256 - 55BBF MIGLIORE X10 1
11:45Vossenberg X10 1 *18 - 36B.C. Virtus X10 1
 
zaterdag 23 februari 2019
12:15Simple Dribble X10 1 (K)27 - 21E.L.B.C. X10 1 (VR)
 
zaterdag 16 februari 2019
10:00E.L.B.C. X10 220 - 53Simple Dribble X10 1 (K)
11:30E.L.B.C. X10 1 (VR)42 - 38B.C. Virtus X10 1
 
zaterdag 9 februari 2019
10:00E.L.B.C. X10 245 - 26B.C. Virtus X10 1
10:30Simple Dribble X10 1 (K)57 - 23BBF MIGLIORE X10 1
11:30E.L.B.C. X10 1 (VR)29 - 43Vossenberg X10 1 *
 
zaterdag 26 januari 2019
10:30Simple Dribble X10 1 (K)36 - 50Vossenberg X10 1 *
12:00B.C. Virtus X10 137 - 37BBF MIGLIORE X10 1
12:00E.L.B.C. X10 1 (VR)26 - 47E.L.B.C. X10 2
 
zaterdag 19 januari 2019
12:00B.C. Virtus X10 135 - 41Simple Dribble X10 1 (K)
13:00BBF MIGLIORE X10 135 - 37E.L.B.C. X10 1 (VR)
14:45Vossenberg X10 1 *31 - 26E.L.B.C. X10 2
 
zondag 13 januari 2019
13:00Vossenberg X10 1 *25 - 32BBF MIGLIORE X10 1

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF