U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Promotiedivisie - Vrouwen Senioren Landelijk - Poule A


zaterdag 9 november 2019
13:45Lokomotief VSE 172 - 51BV Hoofddorp VSE 1
16:00U.S. VSE 169 - 56Sportiff Company Grasshoppers VSE 2
18:00Almonte VSE 183 - 75De Groene Uilen VSE 1
19:15BC Utrecht Cangeroes VSE 273 - 59DAS VSE 1
19:15Green Eagles VSE 165 - 70Landslake Lions VSE 2
20:15CobraNova VSE 176 - 68EBV Baros VSE 1
 
zondag 3 november 2019
15:15Landslake Lions VSE 254 - 48CobraNova VSE 1
 
zaterdag 2 november 2019
14:45EBV Baros VSE 180 - 87Lokomotief VSE 1
15:45De Groene Uilen VSE 143 - 53Green Eagles VSE 1
16:30DAS VSE 142 - 51U.S. VSE 1
 
vrijdag 1 november 2019
20:45Sportiff Company Grasshoppers VSE 280 - 84Almonte VSE 1
21:00BV Hoofddorp VSE 173 - 77BC Utrecht Cangeroes VSE 2
 
zaterdag 26 oktober 2019
20:15CobraNova VSE 170 - 53DAS VSE 1
 
zondag 13 oktober 2019
16:15U.S. VSE 162 - 43BV Hoofddorp VSE 1
 
zaterdag 12 oktober 2019
16:00Almonte VSE 157 - 61DAS VSE 1
17:00BC Utrecht Cangeroes VSE 255 - 57EBV Baros VSE 1
17:15Lokomotief VSE 170 - 62CobraNova VSE 1
17:30De Groene Uilen VSE 150 - 83Landslake Lions VSE 2
19:00Green Eagles VSE 172 - 40Sportiff Company Grasshoppers VSE 2
 
zondag 6 oktober 2019
15:15Landslake Lions VSE 267 - 58Lokomotief VSE 1
 
zaterdag 5 oktober 2019
15:15Sportiff Company Grasshoppers VSE 272 - 62De Groene Uilen VSE 1
16:30DAS VSE 147 - 62Green Eagles VSE 1
17:15EBV Baros VSE 166 - 70U.S. VSE 1
20:15CobraNova VSE 164 - 73BC Utrecht Cangeroes VSE 2
 
vrijdag 4 oktober 2019
21:00BV Hoofddorp VSE 180 - 56Almonte VSE 1
 
zondag 29 september 2019
12:00Almonte VSE 146 - 66EBV Baros VSE 1
12:15U.S. VSE 159 - 67CobraNova VSE 1
 
zaterdag 28 september 2019
18:00BC Utrecht Cangeroes VSE 260 - 65Lokomotief VSE 1
19:15Green Eagles VSE 157 - 74BV Hoofddorp VSE 1
19:30De Groene Uilen VSE 152 - 69DAS VSE 1
 
vrijdag 27 september 2019
20:45Sportiff Company Grasshoppers VSE 262 - 103Landslake Lions VSE 2
 
zondag 22 september 2019
17:00Lokomotief VSE 165 - 47U.S. VSE 1
 
zaterdag 21 september 2019
16:30DAS VSE 157 - 54Sportiff Company Grasshoppers VSE 2
17:15EBV Baros VSE 160 - 52Green Eagles VSE 1
20:15CobraNova VSE 158 - 43Almonte VSE 1
 
vrijdag 20 september 2019
21:00BV Hoofddorp VSE 161 - 58De Groene Uilen VSE 1
 
zondag 15 september 2019
13:00Landslake Lions VSE 258 - 50DAS VSE 1
 
zaterdag 14 september 2019
16:00Almonte VSE 153 - 78Lokomotief VSE 1
16:45Green Eagles VSE 156 - 64CobraNova VSE 1
17:45De Groene Uilen VSE 145 - 56EBV Baros VSE 1
18:15U.S. VSE 141 - 68BC Utrecht Cangeroes VSE 2
 
vrijdag 13 september 2019
20:45Sportiff Company Grasshoppers VSE 270 - 79BV Hoofddorp VSE 1

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF