U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Promotiedivisie - Mannen Senioren Landelijk - Poule A


zondag 17 november 2019
14:00MSV/Zeemacht MSE 167 - 81Uitsmijters MSE 1
 
zaterdag 16 november 2019
12:00De Groene Uilen MSE 173 - 83CobraNova MSE 1
20:30Dreamfields Dolphins MSE 1109 - 80Sportiff Company Grasshoppers MSE 1
 
zaterdag 9 november 2019
16:00Harlemlakers MSE 170 - 67De Groene Uilen MSE 1
17:45UBALL MSE 152 - 104Lokomotief MSE 1
18:00Almere Pioneers MSE 161 - 80Dreamfields Dolphins MSE 1
18:00CobraNova MSE 194 - 62BS Leiden MSE 1
19:00Uitsmijters MSE 170 - 68B.C. Virtus MSE 1
21:00Sportiff Company Grasshoppers MSE 1114 - 118MSV/Zeemacht MSE 1
 
zondag 3 november 2019
15:00MSV/Zeemacht MSE 184 - 64Almere Pioneers MSE 1
 
zaterdag 2 november 2019
19:00BS Leiden MSE 178 - 88Harlemlakers MSE 1
19:30B.C. Virtus MSE 180 - 88Sportiff Company Grasshoppers MSE 1
19:30Lokomotief MSE 181 - 84CobraNova MSE 1
19:45De Groene Uilen MSE 174 - 85Uitsmijters MSE 1
20:30Dreamfields Dolphins MSE 188 - 77UBALL MSE 1
 
zaterdag 26 oktober 2019
18:00CobraNova MSE 185 - 59B.C. Virtus MSE 1
 
zondag 13 oktober 2019
18:30Dreamfields Dolphins MSE 180 - 73Lokomotief MSE 1
 
zaterdag 12 oktober 2019
15:30Harlemlakers MSE 154 - 84CobraNova MSE 1
18:00Almere Pioneers MSE 179 - 78B.C. Virtus MSE 1
19:00Uitsmijters MSE 182 - 60BS Leiden MSE 1
20:00UBALL MSE 177 - 95MSV/Zeemacht MSE 1
20:30Sportiff Company Grasshoppers MSE 172 - 59De Groene Uilen MSE 1
 
zondag 6 oktober 2019
16:00MSV/Zeemacht MSE 180 - 87Dreamfields Dolphins MSE 1
 
zaterdag 5 oktober 2019
18:00CobraNova MSE 183 - 71Uitsmijters MSE 1
19:30De Groene Uilen MSE 161 - 63Almere Pioneers MSE 1
21:00Lokomotief MSE 176 - 70Harlemlakers MSE 1
 
vrijdag 4 oktober 2019
21:00BS Leiden MSE 162 - 105Sportiff Company Grasshoppers MSE 1
 
zondag 29 september 2019
16:00MSV/Zeemacht MSE 176 - 67Lokomotief MSE 1
 
zaterdag 28 september 2019
17:45Dreamfields Dolphins MSE 179 - 68B.C. Virtus MSE 1
17:45UBALL MSE 169 - 74De Groene Uilen MSE 1
19:00Uitsmijters MSE 195 - 72Harlemlakers MSE 1
20:00Almere Pioneers MSE 165 - 55BS Leiden MSE 1
20:15Sportiff Company Grasshoppers MSE 195 - 87CobraNova MSE 1
 
zaterdag 21 september 2019
16:00Harlemlakers MSE 146 - 87Sportiff Company Grasshoppers MSE 1
18:00CobraNova MSE 194 - 64Almere Pioneers MSE 1
19:00BS Leiden MSE 168 - 74UBALL MSE 1
19:00Uitsmijters MSE 183 - 75Lokomotief MSE 1
19:30B.C. Virtus MSE 162 - 72MSV/Zeemacht MSE 1
19:45De Groene Uilen MSE 164 - 80Dreamfields Dolphins MSE 1
 
zondag 15 september 2019
14:00MSV/Zeemacht MSE 172 - 63De Groene Uilen MSE 1
 
zaterdag 14 september 2019
17:45UBALL MSE 170 - 79CobraNova MSE 1
18:00Almere Pioneers MSE 174 - 77Harlemlakers MSE 1
19:15Lokomotief MSE 189 - 79B.C. Virtus MSE 1
20:00Sportiff Company Grasshoppers MSE 192 - 77Uitsmijters MSE 1
20:30Dreamfields Dolphins MSE 189 - 69BS Leiden MSE 1

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF