U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

Eredivisie - Mannen U16 Landelijk - Poule A


zondag 10 november 2019
14:00BC APOLLO Amsterdam M16 183 - 85UBALL M16 1
14:30Landstede Hammers M16 192 - 41Landslake Lions M16 1
16:30Basketbal Academie Limburg M16 171 - 61Celeritas-Donar M16 1
 
zaterdag 9 november 2019
12:00BV Noordkop M16 163 - 79Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
17:30CBV Binnenland M16 147 - 75Heroes Den Bosch M16 1
18:00BV Groningen M16 156 - 48Divine M16 1
 
vrijdag 8 november 2019
20:00Lokomotief M16 1101 - 53BC Triple Threat M16 1
 
zondag 3 november 2019
14:00BC APOLLO Amsterdam M16 162 - 65BV Noordkop M16 1
 
zaterdag 2 november 2019
12:30Zorg en Zekerheid Leiden M16 1109 - 111Basketbal Academie Limburg M16 1
13:15BC Triple Threat M16 177 - 75BV Groningen M16 1
14:30Celeritas-Donar M16 180 - 54CBV Binnenland M16 1
15:00Divine M16 136 - 89Landstede Hammers M16 1
17:00UBALL M16 173 - 54Landslake Lions M16 1
 
zondag 27 oktober 2019
14:30Landstede Hammers M16 1107 - 63BC Triple Threat M16 1
15:00Basketbal Academie Limburg M16 1122 - 49BC APOLLO Amsterdam M16 1
 
zaterdag 26 oktober 2019
12:00BV Noordkop M16 184 - 63UBALL M16 1
15:30CBV Binnenland M16 138 - 108Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
17:00Landslake Lions M16 167 - 70Divine M16 1
18:00BV Groningen M16 155 - 93Heroes Den Bosch M16 1
 
zondag 20 oktober 2019
13:00Zorg en Zekerheid Leiden M16 1115 - 80Lokomotief M16 1
15:00Heroes Den Bosch M16 185 - 62Landstede Hammers M16 1
 
zaterdag 19 oktober 2019
15:00BC Triple Threat M16 176 - 79Landslake Lions M16 1
15:00UBALL M16 168 - 40Divine M16 1
 
zondag 13 oktober 2019
12:00Landstede Hammers M16 167 - 78Celeritas-Donar M16 1
15:30Basketbal Academie Limburg M16 1118 - 52UBALL M16 1
16:45Lokomotief M16 1101 - 89BC APOLLO Amsterdam M16 1
 
zaterdag 12 oktober 2019
15:00Divine M16 166 - 87BC Triple Threat M16 1
15:45BV Groningen M16 150 - 142Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
17:00Landslake Lions M16 155 - 92Heroes Den Bosch M16 1
19:45CBV Binnenland M16 169 - 66BV Noordkop M16 1
 
zondag 6 oktober 2019
12:15Celeritas-Donar M16 182 - 46Landslake Lions M16 1
14:00BC APOLLO Amsterdam M16 191 - 53BV Groningen M16 1
 
zaterdag 5 oktober 2019
12:00BV Noordkop M16 190 - 83Lokomotief M16 1
12:30Zorg en Zekerheid Leiden M16 1103 - 65Landstede Hammers M16 1
14:00Divine M16 163 - 91Heroes Den Bosch M16 1
17:00Basketbal Academie Limburg M16 192 - 65CBV Binnenland M16 1
19:00UBALL M16 190 - 107BC Triple Threat M16 1
 
zondag 29 september 2019
11:00Landslake Lions M16 134 - 141Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
14:30Landstede Hammers M16 191 - 69BC APOLLO Amsterdam M16 1
18:00BV Groningen M16 151 - 67BV Noordkop M16 1
 
zaterdag 28 september 2019
13:30BC Triple Threat M16 185 - 88Heroes Den Bosch M16 1
13:30Lokomotief M16 181 - 91Basketbal Academie Limburg M16 1
14:30CBV Binnenland M16 175 - 58UBALL M16 1
 
zondag 22 september 2019
13:00Zorg en Zekerheid Leiden M16 1155 - 44Divine M16 1
14:15Celeritas-Donar M16 185 - 71BC Triple Threat M16 1
15:00Basketbal Academie Limburg M16 1122 - 52BV Groningen M16 1
16:00BC APOLLO Amsterdam M16 187 - 51Landslake Lions M16 1
 
zaterdag 21 september 2019
12:00BV Noordkop M16 181 - 51Landstede Hammers M16 1
16:00CBV Binnenland M16 158 - 85Lokomotief M16 1
19:00UBALL M16 164 - 87Heroes Den Bosch M16 1
 
zondag 15 september 2019
11:00Landslake Lions M16 171 - 97BV Noordkop M16 1
14:30Landstede Hammers M16 170 - 97Basketbal Academie Limburg M16 1
15:00Heroes Den Bosch M16 162 - 75Celeritas-Donar M16 1
17:00Lokomotief M16 1106 - 83UBALL M16 1
 
zaterdag 14 september 2019
13:30BC Triple Threat M16 158 - 151Zorg en Zekerheid Leiden M16 1
15:00Divine M16 163 - 58BC APOLLO Amsterdam M16 1
18:00BV Groningen M16 151 - 74CBV Binnenland M16 1

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF