U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Divisie - Vrouwen Senioren Landelijk - Poule A


zondag 10 november 2019
13:15Springfield VSE 159 - 48BC Utrecht Cangeroes VSE 3
 
zaterdag 9 november 2019
12:30EBV Baros VSE 254 - 49VBC Akrides VSE 1
17:00Uitsmijters VSE 168 - 64B.V. Batouwe VSE 2
18:15EBBC VSE 1 **56 - 52Trajanum VSE 1
19:00BV Orca's VSE 171 - 60BV Groningen VSE 1
20:00BV Wyba VSE 176 - 67Barons VSE 1
 
zondag 3 november 2019
14:30Trajanum VSE 152 - 55Springfield VSE 1
 
zaterdag 2 november 2019
16:00Barons VSE 145 - 50BV Orca's VSE 1
16:45BC Utrecht Cangeroes VSE 373 - 32BV Wyba VSE 1
17:30VBC Akrides VSE 146 - 61EBBC VSE 1 **
18:00B.V. Batouwe VSE 254 - 51EBV Baros VSE 2
20:15BV Groningen VSE 151 - 43Uitsmijters VSE 1
 
zaterdag 26 oktober 2019
12:45B.V. Batouwe VSE 268 - 60VBC Akrides VSE 1
20:00BV Orca's VSE 185 - 71EBV Baros VSE 2
 
zondag 13 oktober 2019
14:45Springfield VSE 120 - 0EBBC VSE 1 **
 
zaterdag 12 oktober 2019
12:30EBV Baros VSE 268 - 55BV Groningen VSE 1
17:00Uitsmijters VSE 136 - 31Barons VSE 1
18:00BV Wyba VSE 152 - 40Trajanum VSE 1
19:00BV Orca's VSE 161 - 76BC Utrecht Cangeroes VSE 3
 
zondag 6 oktober 2019
16:45BC Utrecht Cangeroes VSE 366 - 70Uitsmijters VSE 1
 
zaterdag 5 oktober 2019
14:30Trajanum VSE 147 - 54BV Orca's VSE 1
17:30Barons VSE 164 - 48EBV Baros VSE 2
17:30VBC Akrides VSE 158 - 47Springfield VSE 1
20:15BV Groningen VSE 158 - 65B.V. Batouwe VSE 2
20:15EBBC VSE 1 **0 - 20BV Wyba VSE 1
 
zaterdag 28 september 2019
14:45EBV Baros VSE 257 - 47BC Utrecht Cangeroes VSE 3
15:15B.V. Batouwe VSE 268 - 52Barons VSE 1
17:00Uitsmijters VSE 170 - 73Trajanum VSE 1
18:00BV Wyba VSE 158 - 62Springfield VSE 1
19:00BV Orca's VSE 165 - 41EBBC VSE 1 **
 
zaterdag 21 september 2019
16:45BC Utrecht Cangeroes VSE 356 - 44B.V. Batouwe VSE 2
17:00Springfield VSE 158 - 70BV Orca's VSE 1
18:15EBBC VSE 1 **44 - 55Uitsmijters VSE 1
19:00Barons VSE 174 - 62BV Groningen VSE 1
20:00BV Wyba VSE 155 - 50VBC Akrides VSE 1
 
zaterdag 14 september 2019
17:00Uitsmijters VSE 159 - 56Springfield VSE 1
17:15EBV Baros VSE 251 - 59EBBC VSE 1 **
17:30VBC Akrides VSE 148 - 65Barons VSE 1
18:00B.V. Batouwe VSE 251 - 40Trajanum VSE 1
19:30BV Orca's VSE 164 - 50BV Wyba VSE 1
20:15BV Groningen VSE 157 - 42BC Utrecht Cangeroes VSE 3

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF