U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

1e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


zondag 10 november 2019
20:15Utrecht Bull's MSE 261 - 71Vlaardingen Captains MSE 1
 
zaterdag 9 november 2019
12:15Westland Stars MSE 185 - 75Red Stars MSE 2
14:30Punch MSE 287 - 65Green Eagles MSE 1
20:00MSV Basketbal MSE 170 - 39DAS MSE 3
20:30D.B.V. Rowic MSE 286 - 75River Trotters MSE 2
 
vrijdag 8 november 2019
19:00BC Utrecht Cangeroes MSE 258 - 95Jump IJsselstein MSE 1
 
zondag 3 november 2019
13:00Vlaardingen Captains MSE 159 - 95MSV Basketbal MSE 1
18:30Red Stars MSE 268 - 58Utrecht Bull's MSE 2
 
zaterdag 2 november 2019
16:30Punch MSE 270 - 60D.B.V. Rowic MSE 2
19:00Green Eagles MSE 170 - 68S.B.U. MSE 2
19:00Jump IJsselstein MSE 1103 - 75Westland Stars MSE 1
19:00River Trotters MSE 273 - 64BC Utrecht Cangeroes MSE 2
21:00DAS MSE 348 - 79LUSV Basketbal MSE 1
 
zondag 27 oktober 2019
18:15Utrecht Bull's MSE 257 - 98Jump IJsselstein MSE 1
 
zaterdag 26 oktober 2019
13:00BC Utrecht Cangeroes MSE 263 - 72Punch MSE 2
20:30D.B.V. Rowic MSE 255 - 66Green Eagles MSE 1
 
vrijdag 25 oktober 2019
19:00LUSV Basketbal MSE 164 - 50Vlaardingen Captains MSE 1
 
zondag 20 oktober 2019
13:00Vlaardingen Captains MSE 181 - 80S.B.U. MSE 2
 
zaterdag 19 oktober 2019
14:30River Trotters MSE 257 - 63Utrecht Bull's MSE 2
16:30Punch MSE 265 - 63Westland Stars MSE 1
18:30D.B.V. Rowic MSE 265 - 63BC Utrecht Cangeroes MSE 2
19:00Jump IJsselstein MSE 162 - 95MSV Basketbal MSE 1
20:30Green Eagles MSE 167 - 60DAS MSE 3
 
zondag 13 oktober 2019
13:00BC Utrecht Cangeroes MSE 263 - 46Green Eagles MSE 1
13:00S.B.U. MSE 287 - 75Red Stars MSE 2
19:00DAS MSE 371 - 70Vlaardingen Captains MSE 1
20:15Utrecht Bull's MSE 246 - 47Punch MSE 2
 
zaterdag 12 oktober 2019
15:30LUSV Basketbal MSE 167 - 75Jump IJsselstein MSE 1
20:00MSV Basketbal MSE 190 - 49River Trotters MSE 2
 
vrijdag 11 oktober 2019
20:15Westland Stars MSE 163 - 77D.B.V. Rowic MSE 2
 
zondag 6 oktober 2019
14:30D.B.V. Rowic MSE 277 - 86Utrecht Bull's MSE 2
19:30Red Stars MSE 294 - 60DAS MSE 3
 
zaterdag 5 oktober 2019
15:00BC Utrecht Cangeroes MSE 256 - 72Westland Stars MSE 1
16:30Punch MSE 270 - 56MSV Basketbal MSE 1
17:00River Trotters MSE 259 - 55LUSV Basketbal MSE 1
19:00Jump IJsselstein MSE 179 - 49S.B.U. MSE 2
21:00Green Eagles MSE 177 - 61Vlaardingen Captains MSE 1
 
zondag 29 september 2019
13:00Vlaardingen Captains MSE 156 - 78Red Stars MSE 2
14:15Utrecht Bull's MSE 276 - 61BC Utrecht Cangeroes MSE 2
18:00DAS MSE 354 - 71Jump IJsselstein MSE 1
 
zaterdag 28 september 2019
13:00S.B.U. MSE 273 - 70River Trotters MSE 2
17:30LUSV Basketbal MSE 167 - 59Punch MSE 2
20:00MSV Basketbal MSE 160 - 56D.B.V. Rowic MSE 2
 
zondag 22 september 2019
16:00BC Utrecht Cangeroes MSE 259 - 86MSV Basketbal MSE 1
 
zaterdag 21 september 2019
14:30Punch MSE 248 - 72S.B.U. MSE 2
15:00River Trotters MSE 260 - 54DAS MSE 3
19:00D.B.V. Rowic MSE 254 - 88LUSV Basketbal MSE 1
19:00Green Eagles MSE 191 - 82Red Stars MSE 2
19:00Jump IJsselstein MSE 194 - 52Vlaardingen Captains MSE 1
 
vrijdag 20 september 2019
20:15Westland Stars MSE 168 - 44Utrecht Bull's MSE 2
 
zondag 15 september 2019
15:00Red Stars MSE 247 - 90Jump IJsselstein MSE 1
15:00S.B.U. MSE 256 - 72D.B.V. Rowic MSE 2
 
zaterdag 14 september 2019
13:00Vlaardingen Captains MSE 158 - 72River Trotters MSE 2
16:15Utrecht Bull's MSE 244 - 68Green Eagles MSE 1
17:00DAS MSE 353 - 63Punch MSE 2
19:00MSV Basketbal MSE 179 - 55Westland Stars MSE 1
 
zaterdag 7 september 2019
16:15Westland Stars MSE 158 - 40DAS MSE 3

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF