U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

4e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule B


zaterdag 9 november 2019
12:30Punch MSE 761 - 78Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2
13:15CBV Binnenland MSE 543 - 41Sparta Go MSE 1
 
vrijdag 8 november 2019
19:15EBV Baros MSE 558 - 47River Trotters MSE 4
21:00EBV Baros MSE 677 - 59Klipperstars MSE 3
 
zaterdag 2 november 2019
12:30Punch MSE 745 - 61S.B.U. MSE 5
13:00Sparta Go MSE 131 - 67EBV Baros MSE 5
14:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 292 - 59River Trotters MSE 4
16:30BV Squirrels MSE 270 - 50Klipperstars MSE 3
 
vrijdag 1 november 2019
19:15EBV Baros MSE 643 - 45Rotterdam-Zuid MSE 3
 
zaterdag 26 oktober 2019
12:30Punch MSE 721 - 80EBV Baros MSE 5
13:15CBV Binnenland MSE 555 - 50EBV Baros MSE 6
15:00River Trotters MSE 453 - 39Sparta Go MSE 1
16:00Rotterdam-Zuid MSE 344 - 56BV Squirrels MSE 2
17:00Klipperstars MSE 364 - 75Flax Field Fighters MSE 1
 
zaterdag 19 oktober 2019
12:30Punch MSE 746 - 82Klipperstars MSE 3
15:45Flax Field Fighters MSE 189 - 24Rotterdam-Zuid MSE 3
16:30BV Squirrels MSE 269 - 49CBV Binnenland MSE 5
 
vrijdag 18 oktober 2019
19:15EBV Baros MSE 644 - 103EBV Baros MSE 5
 
zaterdag 12 oktober 2019
13:00Rotterdam-Zuid MSE 344 - 19Punch MSE 7
14:45River Trotters MSE 467 - 54EBV Baros MSE 6
15:15CBV Binnenland MSE 545 - 82Flax Field Fighters MSE 1
16:00Klipperstars MSE 353 - 62S.B.U. MSE 5
 
vrijdag 11 oktober 2019
19:15EBV Baros MSE 564 - 45BV Squirrels MSE 2
 
zaterdag 5 oktober 2019
12:30Punch MSE 742 - 33CBV Binnenland MSE 5
14:00Flax Field Fighters MSE 178 - 57EBV Baros MSE 5
16:30BV Squirrels MSE 271 - 52River Trotters MSE 4
 
vrijdag 4 oktober 2019
21:00EBV Baros MSE 639 - 33Sparta Go MSE 1
 
zaterdag 28 september 2019
13:00Sparta Go MSE 137 - 46BV Squirrels MSE 2
14:30River Trotters MSE 455 - 67Flax Field Fighters MSE 1
16:00Klipperstars MSE 362 - 112Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2
18:30CBV Binnenland MSE 539 - 46S.B.U. MSE 5
 
vrijdag 27 september 2019
19:15EBV Baros MSE 567 - 24Punch MSE 7
 
zaterdag 21 september 2019
12:30Klipperstars MSE 355 - 41Rotterdam-Zuid MSE 3
12:30Punch MSE 736 - 47River Trotters MSE 4
14:00Flax Field Fighters MSE 188 - 55Sparta Go MSE 1
16:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2120 - 68EBV Baros MSE 6
 
zaterdag 14 september 2019
12:30EBV Baros MSE 675 - 73BV Squirrels MSE 2
13:00Sparta Go MSE 162 - 22Punch MSE 7
14:15Rotterdam-Zuid MSE 335 - 45Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2
18:15CBV Binnenland MSE 569 - 53Klipperstars MSE 3
 
vrijdag 13 september 2019
21:00River Trotters MSE 447 - 51S.B.U. MSE 5
 
zaterdag 7 september 2019
15:45Flax Field Fighters MSE 180 - 87Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF