U bevindt zich hier: Competitie » Uitslagen, programma en stand » Competities

2e Klasse - Mannen Senioren Afdeling - Poule A


zaterdag 19 mei 2018
12:00Goba MSE 155 - 67Westland Stars MSE 1
 
zaterdag 12 mei 2018
14:15Westland Stars MSE 120 - 0BV Alphia MSE 1 **
 
zaterdag 28 april 2018
14:00Rotterdam Zuid MSE 2 *0 - 20BV Oegstgeest MSE 1
 
dinsdag 24 april 2018
21:30Cady '73 MSE 256 - 80Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 1
 
zaterdag 21 april 2018
12:45Rebound MSE 1 *55 - 81Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 1
14:00Rotterdam Zuid MSE 2 *88 - 56Goba MSE 1
14:15Westland Stars MSE 146 - 53BV Oegstgeest MSE 1
18:00Cady '73 MSE 2101 - 66Flax Field Fighters MSE 1 **
 
zaterdag 14 april 2018
14:00Goba MSE 170 - 68Cady '73 MSE 2
16:00Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 170 - 60Rotterdam Zuid MSE 2 *
20:00BV Oegstgeest MSE 188 - 81SVO Basketball MSE 1
 
vrijdag 13 april 2018
20:45Flax Field Fighters MSE 1 **20 - 0BV Alphia MSE 1 **
 
zaterdag 7 april 2018
14:15Westland Stars MSE 158 - 56SVO Basketball MSE 1
16:30BV Alphia MSE 1 **42 - 67BV Oegstgeest MSE 1
18:15Flax Field Fighters MSE 1 **0 - 20Goba MSE 1
 
zaterdag 31 maart 2018
18:15Flax Field Fighters MSE 1 **52 - 100Westland Stars MSE 1
 
woensdag 28 maart 2018
20:00Rotterdam Zuid MSE 2 *80 - 61Cady '73 MSE 2
 
dinsdag 27 maart 2018
20:00Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 166 - 48BV Oegstgeest MSE 1
 
zaterdag 24 maart 2018
11:15SVO Basketball MSE 161 - 48BV Alphia MSE 1 **
18:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 190 - 48Flax Field Fighters MSE 1 **
20:00BV Oegstgeest MSE 179 - 78Rebound MSE 1 *
 
zaterdag 17 maart 2018
14:00Goba MSE 172 - 89Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 1
14:15Rebound MSE 1 *50 - 58SVO Basketball MSE 1
 
zaterdag 10 maart 2018
13:00SVO Basketball MSE 190 - 67Rotterdam Zuid MSE 2 *
16:30BV Alphia MSE 1 **61 - 40Rebound MSE 1 *
17:45Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 167 - 52Westland Stars MSE 1
20:30BV Oegstgeest MSE 165 - 54Cady '73 MSE 2
 
zaterdag 3 maart 2018
16:15Rebound MSE 1 *53 - 46Flax Field Fighters MSE 1 **
18:00Rotterdam Zuid MSE 2 *77 - 70BV Alphia MSE 1 **
 
zaterdag 24 februari 2018
18:30BV Oegstgeest MSE 120 - 0Goba MSE 1
 
dinsdag 20 februari 2018
21:30Cady '73 MSE 272 - 58Rebound MSE 1 *
 
zaterdag 17 februari 2018
14:15Westland Stars MSE 194 - 42Rebound MSE 1 *
18:00Cady '73 MSE 273 - 77SVO Basketball MSE 1
20:00Flax Field Fighters MSE 1 **50 - 73BV Oegstgeest MSE 1
 
zaterdag 10 februari 2018
14:00Goba MSE 175 - 53Rebound MSE 1 *
 
zaterdag 3 februari 2018
13:00SVO Basketball MSE 179 - 49Flax Field Fighters MSE 1 **
16:30BV Alphia MSE 1 **58 - 67Cady '73 MSE 2
18:15Rebound MSE 1 *51 - 41Rotterdam Zuid MSE 2 *
 
zaterdag 27 januari 2018
12:15Goba MSE 160 - 57SVO Basketball MSE 1
14:15Westland Stars MSE 176 - 69Rotterdam Zuid MSE 2 *
 
zaterdag 20 januari 2018
13:00SVO Basketball MSE 155 - 65Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 1
18:00BV Alphia MSE 1 **85 - 47Goba MSE 1
 
dinsdag 16 januari 2018
20:45Flax Field Fighters MSE 1 **61 - 68Rotterdam Zuid MSE 2 *
 
zaterdag 13 januari 2018
16:00Cady '73 MSE 256 - 59Westland Stars MSE 1
 
vrijdag 12 januari 2018
21:00Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 165 - 44BV Alphia MSE 1 **
 
zaterdag 16 december 2017
14:00Goba MSE 168 - 75Rotterdam Zuid MSE 2 *
18:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 163 - 67Rebound MSE 1 *
20:30BV Oegstgeest MSE 157 - 66Westland Stars MSE 1
 
vrijdag 15 december 2017
20:00Flax Field Fighters MSE 1 **66 - 72Cady '73 MSE 2
 
zaterdag 9 december 2017
14:15Westland Stars MSE 193 - 55Flax Field Fighters MSE 1 **
15:00SVO Basketball MSE 175 - 50BV Oegstgeest MSE 1
16:00Cady '73 MSE 265 - 44Goba MSE 1
20:30Rotterdam Zuid MSE 2 *0 - 20Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 1
 
zaterdag 2 december 2017
13:00SVO Basketball MSE 160 - 53Westland Stars MSE 1
14:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 169 - 87Cady '73 MSE 2
18:00Goba MSE 120 - 0Flax Field Fighters MSE 1 **
20:30BV Oegstgeest MSE 163 - 42BV Alphia MSE 1 **
 
zondag 26 november 2017
16:15Rebound MSE 1 *59 - 72Cady '73 MSE 2
 
vrijdag 24 november 2017
19:00BV Oegstgeest MSE 152 - 35Flax Field Fighters MSE 1 **
 
zaterdag 18 november 2017
14:15Westland Stars MSE 120 - 0Goba MSE 1
16:15Rebound MSE 1 *67 - 52BV Oegstgeest MSE 1
20:00BV Alphia MSE 1 **63 - 54SVO Basketball MSE 1
 
zaterdag 11 november 2017
14:00SVO Basketball MSE 120 - 0Rebound MSE 1 *
17:00BV Alphia MSE 1 **69 - 56Westland Stars MSE 1
18:30Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 167 - 61Goba MSE 1
20:30BV Oegstgeest MSE 163 - 53Rotterdam Zuid MSE 2 *
 
zaterdag 4 november 2017
14:15Rebound MSE 1 *48 - 39BV Alphia MSE 1 **
14:15Westland Stars MSE 171 - 59Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 1
16:00Cady '73 MSE 256 - 51BV Oegstgeest MSE 1
18:00Rotterdam Zuid MSE 2 *52 - 63SVO Basketball MSE 1
 
zaterdag 28 oktober 2017
13:00SVO Basketball MSE 194 - 85Cady '73 MSE 2
17:00BV Alphia MSE 1 **81 - 59Rotterdam Zuid MSE 2 *
17:15Rebound MSE 1 *76 - 60Westland Stars MSE 1
 
zaterdag 21 oktober 2017
16:00Flax Field Fighters MSE 1 **73 - 95Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 1
16:15Rebound MSE 1 *48 - 39Goba MSE 1
 
zaterdag 14 oktober 2017
16:30BV Alphia MSE 1 **71 - 28Flax Field Fighters MSE 1 **
 
vrijdag 13 oktober 2017
20:00Cady '73 MSE 268 - 61Rotterdam Zuid MSE 2 *
 
zaterdag 7 oktober 2017
14:00Rotterdam Zuid MSE 2 *59 - 41Rebound MSE 1 *
15:00Cady '73 MSE 253 - 58BV Alphia MSE 1 **
16:00Flax Field Fighters MSE 1 **78 - 72SVO Basketball MSE 1
16:00Goba MSE 147 - 68BV Oegstgeest MSE 1
 
zaterdag 30 september 2017
13:00SVO Basketball MSE 190 - 35Goba MSE 1
14:00Rotterdam Zuid MSE 2 *48 - 53Westland Stars MSE 1
20:00BV Oegstgeest MSE 164 - 57Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 1
 
zaterdag 23 september 2017
16:00Goba MSE 160 - 83BV Alphia MSE 1 **
 
vrijdag 22 september 2017
20:00Flax Field Fighters MSE 1 **76 - 53Rebound MSE 1 *
21:00Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 152 - 51SVO Basketball MSE 1
 
zaterdag 16 september 2017
14:00Rotterdam Zuid MSE 2 *60 - 58Flax Field Fighters MSE 1 **
18:15Westland Stars MSE 182 - 72Cady '73 MSE 2
20:00BV Alphia MSE 1 **73 - 69Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 1

De NBB is lidorganisatie van:

FIBA IWBF NOC*NSF